
SMT-röntgeninspectiemachine
Specificatie
| Productnaam | SMT-röntgeninspectiemachine |
| Model | ND 56X |
| spanningsbereik | 40-90KV |
| Huidig aanbod | 10-200 μA |
| Maximaal uitgangsvermogen | 8 W |
| Micro Focus Spot-grootte | 15μm |
| Maximale steekproefgrootte | 280 mm × 320 mm |
| Ingangsvermogen: | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensies | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| Netto gewicht ongeveer | 750KG |
Specificatie flat-paneldetector:
Type: TFT industriële dynamische FPD
Pixelmatrix: 768×768
Gezichtsveld: 65 mm × 65 mm
Resolutie: 5.8Lp/mm
Kader: (1×1) 40 fps
A/D-conversiebit 16 bits
Kwaliteitscontrole
We hebben QCperson verblijf op de productielijnen doen aan de inspectie.
Alle producten dienen voor levering gecontroleerd te zijn.
We doen inline inspectie en eindinspectie.
1. Alle grondstof gecontroleerd zodra het onze fabriek aankomt.
2. Alle stukken en logo en alle details gecontroleerd tijdens productie.
3. Alle verpakkingsdetails gecontroleerd tijdens productie.
4. Alle productiekwaliteit en verpakking gecontroleerd bij de laatste inspectie na afloop.

Q1: Hoe kan ik een bestelling plaatsen?
A: U kunt contact opnemen met een van onze verkopers voor een bestelling.
Geef de details van uw wensen zo duidelijk mogelijk.
Zodat we u de aanbieding in de eerste keer kunnen sturen.
Voor het ontwerpen of verdere discussie is het beter om contact met ons op te nemen met Skype, TradeManger of QQ of WhatsApp of andere directe manieren, in geval van vertragingen.
Q2:Heeft u een exportvergunning?
een: Ja.
Q3:Heeft u service na verkoop?
A: Ja, goede after-sales service, het afhandelen van de klacht van de klant en het oplossen van problemen voor klanten.
Over ons



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. produceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place-machines.
Met wereldwijde aanwezigheid in meer dan 130 landen, maken de uitstekende prestaties, hoge nauwkeurigheid en betrouwbaarheid van NeoDen PNP-machines ze perfect voor R&D, professionele prototyping en kleine tot middelgrote batchproductie. Wij bieden professionele oplossing van one-stop SMT-apparatuur.
① 30+ Wereldwijde agenten gedekt in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika
② 30+ kwaliteitscontrole en technische ondersteuningsingenieurs, 15+ senior internationale verkoop, tijdige reactie van de klant binnen 8 uur, professionele oplossingen die binnen 24 uur leveren
Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: smt x-ray inspectiemachine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
