Nieuwe desktop pick-and-place-machine
NeoDen 3V is stopgezet. Op zoek naar een upgrade?
Ontdek de NeoDen YY1, een krachtiger en kosteneffectiever-alternatief dat is gebouwd om uw behoeften te overtreffen.
SMT-lijn
1. Pick-and-place-apparatuur NeoDen3V-Geavanceerd: voer pick-and-place-(montage)werk uit van elektronische componenten.
2. Hoge precisieprinter FP2636: Breng soldeerpasta aan op het PCB-oppervlak.
3. Rrflow Oven IN6: Soldeerwerkzaamheden.
Beschrijving
NeoDen3V is een nieuwe verbeterde versie van de TM245P pick-and-place-machine.
Het beschikt over dubbele koppen, 44 invoersleuven, visuele correctie en een flexibel bevestigingssysteem, dat geschikt is voor productie in kleine series.
NeoDen3V-specificatie
| Model | NeoDen3V (geavanceerd) |
| Aantal hoofden | 2 |
| Rotatie | ±180 graden |
| Uitlijning | Visie |
| Plaatsingspercentage |
5000CPH (zonder visie) 3500CPH (met visie) |
| Tape-invoer | 24 (allemaal 8 mm)-Aanpassing ondersteund |
| Trillingsvoeder | 0-5 |
| Lade-invoer | 5-10 |
| Bordafmeting | Maximaal: 320*390 mm |
| Kleinste componenten | 0402 |
| Maximale hoogte | 5 mm |
| Componentbereik | Grootste componenten:TQFP144 |
| Aantal pompen | 3 stuks |
| Nauwkeurigheid van plaatsing | ±0,02 mm |
| Elektriciteitsvoorziening | 110-120V/220-230V |
| Machinegrootte | 820(L)*680(B)*410(H)mm |
| Verpakkingsgrootte | 1010(L)*960(B)*580(H)mm |
| N.W. | 60KG |
| G.W. | 85KG |
Video
FP2636-specificatie
|
Productnaam |
NeoDen FP2636 soldeerpastaprinter |
|
Maximale PCB-grootte |
11"× 15" - 280×380 mm |
|
Minimale PCB-grootte |
0,4"× 0,2" - 10×5 mm |
|
Schermstencilgrootte |
10"× 14" - 260×360 mm |
|
Afdruksnelheid |
Arbeidscontrole |
|
PCB-dikte |
0- 0.8" - 0-20mm |
|
Platformhoogte |
7,5" - 190mm |
|
Herhaalbaarheid |
±0,01 mm |
|
Maximale rotatiehoek |
±15 graden |
| Positioneringsmodus |
Buiten/referentiegat |
NeoDen IN6-specificatie
| Productnaam | NeoDen IN6 Desktop Reflow-oven |
| Stroombehoefte | 110/220VAC 1-fasig |
|
Transportsnelheid |
5 - 30 cm/min (2 - 12 inch/min) |
|
Standaard maximale hoogte |
26 mm |
|
Soldeerbreedte |
260 mm (10 inch) |
|
Lengte proceskamer |
680 mm (26,8 inch) |
|
Opwarmtijd- |
ongeveer. 25 min |
|
Afmetingen |
1020*507*350mm (L*B*H) |
| N.W./G.W. | 49kg/64kg |
Bied één-stop-productielijn voor SMT-assemblage

Geassembleerde printplaat

Betaling en levering
1) Betaalmethode: PayPal, bankoverschrijving (T/T), Ali-Express, Ebay, West Union, enz.
2) De standaardleveringsmethode is via TNT (van deur tot deur), tenzij specifieke vereisten van de klant.
3) Levertijd: 3-5 werkdagen.
Garantie
De volledige machine heeft een garantieperiode van één jaar vanaf het moment van aankoop en levenslange technische ondersteuning.
Over ons
Fabriek

Certificering

Tentoonstelling

Over NeoDen
1. NeoDen is een professionele ontwerper en fabrikant van desktop pick-and-place-machines met 30 patenten en CE-certificaat.
2. In totaal meer dan 10 agentschappen in Japan, India, Nederland, Zuid-Korea, Iran, Turkije, Brazilië en Chili, wat helpt om directe service en betere communicatie in lokale gebieden te bieden.
3. Het after- serviceteam bestaat uit 14 professionele technici, die helpen om binnen 8 uur vragen en vragen van klanten te beantwoorden en binnen 24 uur professionele oplossingen te bieden, zowel op werkdagen als op feestdagen.
4. NeoDen gebruikt standaard exportverpakkingen, namelijk de gerecyclede houten kist, niet alleen veiliger tijdens transport, maar ook beter in milieubescherming.
Populaire tags: nieuwe desktop pick-and-place-machine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen






