
SMD SPI-machine
Specificatie
| Productnaam | SMD SPI-machine |
| Model | ND S1 |
| gezichtsveld | 48 mm * 40 mm (20 m) |
| Verwerkingstijd per frame | & lt;0,7s |
| Maximale testhoogte | 400 μm |
| Soldeer scope | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Precisie hoogtedetectie | 1 μm |
| Herhaaldelijk (volume, oppervlakte, hoogte) | & lt;1 μm |
| Externe maten | L1090*W1290*H1534mm |
| Gewicht | 750KG |
Mechanisch
1. Pcb-overdrachtssysteem: 900 ± 30 mm, substraatbevestigingsmodus: randvergrendelingsplaat, automatisch bord in en uit en aanpassingssysteem, match SMEMA
2. Min pcb-grootte: 50 mm × 50 mm
3. Max pcb-afmetingen: 500 mm × 460 mm
4. PCB-dikte: 0,6 mm ~ 6 mm;
5. Plaatrandspeling omhoog: 3 mm omlaag: 3 mm
6. Overdrachtssnelheid: 1500 mm/s (MAX)
7. Plaatbuigcompensatie:<>
8. X/Y-platform:
Bestuurdersuitrusting: AC-servomotorsysteem
Instelnauwkeurigheid:<1>1>
Bewegende snelheid: 600 mm/s
Controle systeem
1. Host: pc voor industriële controle, intel 6 core cpu, 16GDDR, 1T
2. Displayer: 22 inch lcd-breedbeeldscherm

Q1:Levert u software-updates?
A: Klanten die onze machine kopen, kunnen we gratis upgradesoftware voor u aanbieden.
Q2:Dit is de eerste keer dat ik dit soort machine gebruik, is het eenvoudig te bedienen?
een: Ja. Er zijn Engelse handleidingen en gidsvideo's die u laten zien hoe u de machine gebruikt.
Als er enige twijfel bestaat tijdens het gebruik van de machine, neem dan gerust contact met ons op.
We bieden ook service op locatie in het buitenland.
Q3:Wat' is de manier van verzenden?
A: Dit zijn allemaal zware machines; we raden u aan een vrachtschip te gebruiken.
Maar componenten voor het repareren van de machines, luchttransport zou prima zijn.
Over ons



Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: smd spi-machine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
