
Automatische soldeerprinter

Functies
1. Nauwkeurig optisch positioneringssysteem.
2. Intelligent wissersysteem.
3. Hoog rendement en hoog aanpassingsvermogen stencil reinigingssysteem.
4. HTGD Speciaal PCB-dikte adaptief systeem.
5. Servoaandrijving van de afdrukas.
6. 2D-soldeerpasta afdrukken kwaliteitscontrole en SPC-analyse.
Specificatie
| Productnaam | Automatische soldeerprinter |
| Maximale bordgrootte (X x Y) | 450 mm x 350 mm |
| Minimale bordgrootte (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB-dikte: | 0,4 mm ~ 6 mm |
| kromtrekken | ≤1%Diagonaal |
| Maximaal bordgewicht | 3Kg |
| Gat in de marge van het bord | Configuratie tot 3 mm |
| Maximale bodemopening | 20 mm |
| Overbrengingshoogte vanaf de grond | 900±40mm |
| Overdrachtssnelheid | 1500 mm/s (maximaal) |
| Overdracht baanrichting | L-R,R-L,L-L,R-R |
| Machine gewicht | Ongeveer 1000Kg |
Details
Standaard configuratie

Vierweg lichtbron is instelbaar, lichtintensiteit is instelbaar, licht is uniform.
Goede identificatie (inclusief ongelijke markeringspunten), geschikt voor typen PCB's met verschillende kleuren.

Het nieuwe veegsysteem zorgt voor volledig contact met het sjabloon.
Drie reinigingsmethoden: droog, nat en vacuüm.
Zachte slijtvaste rubberen wisplaat, grondige reiniging.

De schraper Y-as keurt servomotoraandrijving goed door schroefaandrijving, om nauwkeurigheidsrang te verbeteren.
Operationele stabiliteit en verlenging van de levensduur.

Intelligente programmeerbare instelling.
twee onafhankelijke direct motoren aangedreven wisser.
ingebouwd nauwkeurig drukregelsysteem.
verpakkingen:een stuk in een houten kist;
Geschikte hoeveelheid voor een export houten kist:
andere verpakkingstoebehoren in regelmatig:
Klant vereiste verpakking is beschikbaar!
Verzending:door de lucht, over zee of express
Tijd om te bezorgen:ongeveer 15 ~ 30 dagen na bestelling details en productie bevestigd.

Q1:Wat's is uw verzendservice?
A: We kunnen diensten verlenen voor het boeken van schepen, consolidatie van goederen, douaneaangifte, voorbereiding van verzenddocumenten en levering van bulk in de verzendhaven.
Q2:Wat'is uw leveringstermijn?
A: Onze gewone leveringstermijn is FOB Shanghai.
We accepteren ook EXW, CFR, CIF, DDP, DDU enz.
Wij' zullen u de verzendkosten aanbieden en u kunt degene kiezen die voor u het handigst en meest effectief is.
Q3:Wat'is uw after-sales service?
A: Onze kwaliteitsgarantieperiode is een jaar.
Om het even welk kwaliteitsprobleem zal aan klanttevredenheid worden opgelost.
Over ons



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. opgericht in 2010, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMTpick and place-machine, reflow-oven, stencildrukmachine, SMT-productielijn en andere SMT-producten. We hebben onze eigen R&versterker; D-team en eigen fabriek, gebruikmakend van onze eigen rijke ervaren R& D, goed opgeleide productie, won een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partners om een betere verkoopservice, professionele en efficiënte technische ondersteuning te bieden.
Wij geloven dat geweldige mensen en partners NeoDen tot een geweldig bedrijf maken en dat onze toewijding aan innovatie, diversiteit en duurzaamheid ervoor zorgt dat SMT-automatisering overal toegankelijk is voor elke hobbyist.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: auto soldeer printer, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
