
Volautomatische schermprinter

Beschrijving
Nauwkeurig optisch positioneringssysteem.
Intelligent wissersysteem.
Hoog rendement en hoog aanpassingsvermogen voor stencilreiniging.
HTGD Speciaal PCB dikte adaptief systeem.
Servoaandrijving van de afdrukas.
2D-soldeerpasta-afdrukkwaliteitsinspectie en SPC-analyse.
Specificatie
| Productnaam | Volautomatische zeefdrukker |
| Maximale bordgrootte (X x Y) | 450 mm x 350 mm |
| Minimale bordgrootte (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB-dikte: | 0.4mm~6mm |
| kromtrekken | Minder dan of gelijk aan 1 procent Diagonaal |
| Maximaal bordgewicht | 3Kg |
| Gat in de marge van het bord | Configuratie tot 3 mm |
| Maximale bodemopening | 20 mm |
| Overbrengingshoogte vanaf de grond | 900±40mm |
| Overdrachtssnelheid | 1500 mm/s (maximaal) |
| Overdracht baanrichting | L-R, R-L, L-L, R-R |
| Machine gewicht | Ongeveer 1000Kg |
Details

Vierweg lichtbron is instelbaar, lichtintensiteit is instelbaar, licht is uniform.
Goede identificatie (inclusief ongelijke markeringspunten),
geschikt voor soorten PCB's met verschillende kleuren.

Het nieuwe veegsysteem zorgt voor volledig contact met het sjabloon.
Drie reinigingsmethoden: droog, nat en vacuüm.
Zachte slijtvaste rubberen wisplaat, grondige reiniging.

De Y-as van de schraper gebruikt een servomotoraandrijving door middel van een schroefaandrijving, om de nauwkeurigheid te verbeteren.
Operationele stabiliteit en verlenging van de levensduur.

Intelligente programmeerbare instelling.
twee onafhankelijke, direct door motoren aangedreven wisser.
ingebouwd nauwkeurig drukregelsysteem.
Onze service
1. Meer professionele service op het gebied van PNP-machines.
2. Beter vervaardigingsvermogen.
3. Diverse betalingstermijn om te kiezen: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
4. Hoge kwaliteit/Veilig materiaal/Concurrerende prijs.
5. Kleine bestelling beschikbaar.
6. Snelle reactie.
7. Veiliger en sneller transport.

Q1: Kan ik uw fabriek bezoeken?
A: We heten uw komst in ieder geval van harte welkom.
Laat het ons weten voordat u vanuit uw land vertrekt.
Wij zullen u de weg wijzen en indien mogelijk een tijd afspreken om u op te halen.
Q2: Kan ik een verzoek indienen om de vorm van verpakking en transport te wijzigen?
A: Ja, we kunnen de vorm van de verpakking en het transport volgens uw verzoek wijzigen, maar u moet hun eigen kosten dragen die tijdens deze periode en de spreads zijn gemaakt.
Q3:Wat is uw voordeel ten opzichte van uw concurrenten?
een: (1). Gekwalificeerde fabrikant
(2). Betrouwbare kwaliteitscontrole
(3). Concurrerende prijs
(4). Hoog rendement werken (24*7 uur)
(5). One-stop-service
Over ons



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.produceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place-machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke, ervaren R&D, goed opgeleide productie, verwerft NeoDen een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
Met wereldwijde aanwezigheid in meer dan 130 landen, maken de uitstekende prestaties, hoge nauwkeurigheid en betrouwbaarheid van NeoDen PNP-machines ze perfect voor R&D, professionele prototyping en productie van kleine tot middelgrote series. Wij bieden professionele oplossing van one-stop SMT-apparatuur.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: volautomatische zeefdrukker, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
