
PCB-reinigingsapparatuur
Beschrijving
Functies
Ondersteuning voor enkele reinigingsmachines: één set ondersteunend frame
Borstel: Antistatisch, borstel met hoge dichtheid
Stofopvanggroep: Volumeopvangbox
Antistatisch apparaat: een set inlaatapparaten en een set uitlaatapparaten
Specificatie
| Productnaam | PCB-reinigingsapparatuur |
| Model | PCF-250 |
| PCB grootte (L * W) | 50 * 50 mm - 350 * 250 mm |
| Afmeting(L*W*H) | 555 * 820 * 1350 mm |
| PCB dikte | 0.4 ~5mm |
| Krachtbron | 1Ph 300W 220VAC 50/60 Hz |
| Luchttoevoer | Luchtinlaatpijp maat 8mm |
| Schoonmakende kleverige rol | Boven*2 |
| Kleverig stofdocument | Bovenste * 1 rol |
| Snelheid | 0 ~ 9m / min (instelbaar) |
| Spoorhoogte | 900±20mm/(of aangepast) |
| Transportrichting | L→R of R→L |
| Gewicht(kg) | 80Kg |
Kwaliteitscontrole
We hebben QC persoon verblijf op de productielijnen doen met de inspectie.
Alle producten moeten zijn geïnspecteerd voor delivery.we doen inline inspectie en eindinspectie.
1. Alle grondstof gecontroleerd zodra het aankomt onze fabriek.
2. Alle stukken en embleem en alle details die tijdens productie worden gecontroleerd.
3. Alle verpakkingsdetails gecontroleerd tijdens de productie.
4. Alle productiekwaliteit en verpakking gecontroleerd op definitieve inspectie na gebeëindigd.
Als u nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!

Q1:Bent u handelsonderneming of fabrikant?
A: Wij zijn professionele fabrikant gespecialiseerd in SMT productielijn.
En we ruilen onze producten rechtstreeks met onze klanten.
Q2:Kunt u OEM en ODM doen?
A: Ja, OEM en ODM zijn allebei aanvaardbaar.
Q3:Wanneer kan ik de prijs krijgen?
A: Meestal citeren wij binnen 8 uur nadat wij uw vraag krijgen.
Informatie



Zhejiang NeoDen Technology Co, Ltd is de productie en export van verschillende kleine pick and place machines sinds 2010. Profiterend van onze eigen rijke ervaren R&D, goed opgeleide productie, wint NeoDen een grote reputatie van de wereldwijde klanten.
Met wereldwijde aanwezigheid in meer dan 130 landen maken de uitstekende prestaties, hoge nauwkeurigheid en betrouwbaarheid van NeoDen PNP-machines ze perfect voor R&D, professionele prototyping en productie van kleine tot middelgrote batch. Wij bieden professionele oplossing van one-stop SMT-apparatuur.
Als u nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: pcb reinigingsapparatuur, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
