
Printplaatreinigingsmachine
Beschrijving
Enkelzijdige reinigingsmachinesteun: één set draagframe
Borstel: antistatische borstel met hoge dichtheid
Stofopvanggroep: Volume opvangbak
Antistatisch apparaat: een set inlaatapparaten en een set uitlaatapparaten
Specificatie
| Productnaam | Reinigingsmachine voor printplaten |
| Model | PCF-250 |
| PCB-grootte (L*W) | 50*50mm-350*250mm |
| Afmeting (L*W*H) | 555*820*1350mm |
| PCB-dikte: | 0,4 ~ 5 mm |
| Krachtbron | 1Ph 300W 220VAC 50/60Hz |
| Luchttoevoer | Maat luchtinlaatleiding 8 mm |
| Kleverige roller schoonmaken | Bovenste*2 |
| Kleverig stofpapier | Bovenste*1 rol |
| Snelheid | 0~9m/min (instelbaar) |
| Spoorhoogte: | 900±20mm/(of aangepast) |
| Transportrichting | L→R of R→L |
| Gewicht (kg) | 80Kg |
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op!

Q1:Wat is uw voordeel ten opzichte van uw concurrenten?
een: (1). Gekwalificeerde fabrikant
(2). Betrouwbare kwaliteitscontrole
(3). Concurrerende prijs
(4). Hoog rendement werken (24*7 uur)
(5). One-stop-service
Q2:Zijn uw producten geëxporteerd?
A: Ja, ze zijn geëxporteerd naar de VS, Canada, Australië, Rusland, Chili, Panama, Nicaragua, Verenigde Arabische Emiraten, Saoedi-Arabië, Egypte, Sri Lanka, Nigeria, Iran, Vietnam, Indonesië, Singapore, Griekenland, Nederland, Georgië, Roemenië , Ierland, India, Thailand, Pakistan, Filippijnen, Singapore, HK, Taiwan...
Q3: Fabriek bezoeken mag of niet?
A: Ja, we verwelkomen klanten die onze fabriek bezoeken. Onze fabriek is gelegen Huzhoucity, Zhejiangprovincie, China vasteland.
Over ons



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. opgericht in 2010, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMTpick and place-machine, reflow-oven, stencildrukmachine, SMT-productielijn en andere SMT-producten. We hebben onze eigen R&versterker; D-team en eigen fabriek, gebruikmakend van onze eigen rijke ervaren R& D, goed opgeleide productie, won een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partners om een betere verkoopservice, professionele en efficiënte technische ondersteuning te bieden.
Wij geloven dat geweldige mensen en partners NeoDen tot een geweldig bedrijf maken en dat onze toewijding aan innovatie, diversiteit en duurzaamheid ervoor zorgt dat SMT-automatisering overal toegankelijk is voor elke hobbyist.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: printplaat reinigingsmachine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
