Reflow-oven voor SMT
NeoDen IN12 reflow-oven voor SMT
Functie
-
Kenmerken van het besturingssysteem zijn een hoge mate van integratie, tijdige respons, laag uitvalpercentage en eenvoudig onderhoud.
-
Het unieke ontwerp van de verwarmingsmodule heeft de volgende kenmerken: een hoge nauwkeurigheid bij de temperatuurregeling, een gelijkmatige temperatuurverdeling in het thermische compensatiegebied, een hoge thermische compensatie-efficiëntie en een laag stroomverbruik.
-
Een professioneel en uniek 4-way board oppervlaktetemperatuurbewakingssysteem, kan tijdige en uitgebreide datafeedback geven tijdens de daadwerkelijke werking, en kan effectief omgaan met alle complexe elektronische producten.
Specificatie
| Productnaam | NeoDen IN12 reflow-oven voor SMT |
| Model | NeoDen IN12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6 / Onder6 |
| Koelventilator | Bovenste4 |
| Transportbandsnelheid | 50-600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur-300 graden |
| Temperatuurnauwkeurigheid | 1 graad |
| PCB-temperatuurafwijking | ±2 graden |
| Maximale soldeerhoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| Maximale soldeerbreedte (PCB-breedte) | 350mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/enkele fase |
| Machinegrootte | Lengte 2300 mm × breedte 650 mm × hoogte 1280 mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300 kg |
Functies

12 verwarmingszones
Uniforme temperatuur
Hoge temperatuurregelnauwkeurigheid

Koelzone
Onafhankelijk circulerend luchtontwerp
Isoleert de invloed van de externe omgeving

Energiebesparend en milieuvriendelijk
Lasrookfiltersysteem
lage stroom- en leveringsvereisten

Bedieningspaneel
Verborgen schermontwerp
Handig voor transport

Intelligent controlesysteem
Op maat ontwikkeld intelligent controlesysteem
Temperatuurcurve kan worden weergegeven

Elegante verschijning
In lijn met een high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel
Onze service
-
Professionelere service op het gebied van verpakkings- en drukproductenexport.
-
Betere productiemogelijkheden.
-
Verschillende betalingstermijnen om uit te kiezen: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
-
Hoge kwaliteit/Veilig materiaal/Concurrerende prijs.
-
Kleine bestelling beschikbaar.
-
Snelle reactie.
-
Veiliger en sneller transport.
Indien nodig kunt u contact met ons opnemen voor meer informatie.
Zorg voor een one-stop SMT-assemblageproductielijn

Veelgestelde vragen
Q1: Hoe kan ik een machine bij u kopen?
A: (1) Raadpleeg ons online of per e-mail.
(2) Onderhandel en bevestig de uiteindelijke prijs, verzending, betalingsmethode en andere voorwaarden.
(3) Wij sturen u de factuur en bevestigen uw bestelling.
(4) Voer de betaling uit volgens de op de proformafactuur vermelde methode.
(5) Wij bereiden uw bestelling voor in termen van de proforma factuur na bevestiging van uw volledige betaling. En 100% kwaliteitscontrole vóór verzending.
(6) Verstuur uw bestelling per expres, per vliegtuig of over zee.
Q2: Wat kunnen wij voor u doen?
A: Totale SMT-machines en -oplossingen, professionele technische ondersteuning en service.
Q3: Minimale bestelhoeveelheid?
A: 1 set machines, gemengde bestellingen zijn ook welkom.
Over ons
Fabriek

Tentoonstelling

Certificering

Indien nodig kunt u contact met ons opnemen voor meer informatie.
Populaire tags: reflow oven voor smt, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen



