Hete lucht reflow oven
Specificatie
| Productnaam | NeoDen IN12Hete lucht reflow oven |
| Model | NeoDen IN12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6/Omlaag6 |
| Koelventilator | Boven4 |
| Transportbandsnelheid | 50~600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur: 300 |
| Temperatuurnauwkeurigheid: | 1℃ |
| PCB-temperatuurafwijking: | ±2℃ |
| Maximum het solderen hoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| MaxSoldeerbreedte (PCB-breedte) | 350 mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/eenfase |
| Machinegrootte: | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300Kgs |
Functies

Energiebesparing en milieubescherming
Ingebouwd lasrookfiltersysteem, effectieve filtratie van schadelijke gassen, milieuvriendelijk.
Energiebesparing, laag stroomverbruik, lage stroomvoorziening, de gewone civiele elektriciteit kan aan het gebruik voldoen.
De interne thermostaat is gemaakt van roestvrij staal, dat milieuvriendelijk is en geen eigenaardige geur heeft.
De binnenzijden zijn voorzien van isolatiekatoen om warmteverlies effectief te voorkomen.

Intelligent besturingssysteem
Intelligent, het op maat ontwikkelde intelligente besturingssysteem, gebruiksvriendelijk en krachtig.
Professioneel en uniek 4-weg bewakingssysteem voor de oppervlaktetemperatuur van het bord.
40 werkbestanden kunnen worden opgeslagen om gemakkelijk te laden tijdens het werkproces.
PCB-soldeertemperatuurcurve kan worden weergegeven op basis van realtime meting.

Elegante verschijning
Meer in lijn met de high-end gebruiksomgeving.
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel industrieel ontwerp, flexibele toepassingslocatie, gebruiksvriendelijker.
Mooi en elegant indicatorontwerp met rode, gele en groene alarmfunctie.
Verborgen schermontwerp is handig voor transport, gemakkelijk te gebruiken.

Veiliger in gebruik
Het bovenste temperatuurdeksel wordt automatisch begrensd zodra het is geopend,
effectief zorgen voor de persoonlijke veiligheid voor de operators.
Temperatuurcurve
Sluit de temperatuursensor aan op de SENSORCONNECTOR, bevestig de sensor op de printplaat,
en klik vervolgens op"start" knop in de interface voor het instellen van de curve nadat de PCB in de oven is geplaatst om de temperatuurcurve te krijgen,
klik op"stop" om het genereren van de temperatuurcurve te pauzeren en op" te klikken;" wissen; om het record van de temperatuurcurve te wissen.
Het"rood, groen, geel en blauw" subtabel vertegenwoordigt de realtime temperatuur van de sensor op vier interfaces die overeenkomen met dezelfde kleur.
Preventieve maatregelen
Onze service
We bevinden ons in een goede positie om u niet alleen een hoogwaardige pnp-machine te leveren, maar ook de uitstekende after sales service.
Goed opgeleide ingenieurs bieden u alle technische ondersteuning.
Het krachtige after-sales serviceteam van 10 ingenieurs kan binnen 8 uur op vragen en vragen van klanten reageren.
Professionele oplossingen kunnen zowel op werkdagen als op feestdagen binnen 24 uur worden aangeboden.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.

Gerelateerde producten
![]() | ![]() | ![]() |
| Stencilprinter FP2636 | Pick-and-place-machine K1830 | transportband |
Q1:Bent u een handelsbedrijf of een fabrikant?
A: Wij zijn een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMT-machine, pick-and-place-machine, reflow-oven, zeefdrukker, SMT-productielijn en andere SMT-producten.
Q2:Welke producten verkoopt u?
A: Ons bedrijf behandelt de volgende producten:
SMT-apparatuur
SMT-accessoires: feeders, feederonderdelen
SMT-nozzles, nozzle-reinigingsmachine, nozzle-filter
Q3:MOQ?
A: 1 set machine, gemengde bestelling is ook welkom.
Over ons



Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: hete lucht reflow oven, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen








