SMD Reflow-oven
Functie
Hoogwaardige verwarmingsplaat van aluminiumlegering in plaats van verwarmingsbuis, zowel energiebesparend als zeer efficiënt, en de transversale temperatuurafwijking wordt aanzienlijk verminderd in vergelijking met de vergelijkbare reflow-ovenproducten op de markt.
Professioneel en uniek 4-weg bewakingssysteem voor oppervlaktetemperatuur van het bord, kan tijdige en uitgebreide gegevensfeedback geven in de werkelijke werking, die effectief alle complexe elektronische producten aankan.
De interne thermostaat is gemaakt van roestvrij staal, dat milieuvriendelijk is en geen eigenaardige geur heeft. De binnenzijden zijn voorzien van isolatiekatoen om warmteverlies effectief te voorkomen.
Het besturingssysteem gebruikt geïmporteerde chips en de nauwkeurigheid van de temperatuurregeling bereikt ± 0,5%.
Specificatie
| Productnaam | NeoDen IN12 SMD reflow oven |
| Model | NeoDen IN12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6/Omlaag6 |
| Koelventilator | Boven4 |
| Transportbandsnelheid | 50~600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur: 300 |
| Temperatuurnauwkeurigheid: | 1℃ |
| PCB-temperatuurafwijking: | ±2℃ |
| Maximum het solderen hoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| MaxSoldeerbreedte (PCB-breedte) | 350 mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/eenfase |
| Machinegrootte: | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300Kgs |
Functies

Energiebesparing en milieubescherming
Ingebouwd lasrookfiltersysteem
laag energieverbruik
lage stroomvoorzieningsvereisten

Veiliger in gebruik
Het bovenste temperatuurdeksel wordt automatisch beperkt zodra het is geopend
effectief zorgen voor de persoonlijke veiligheid voor de operators.

Intelligent besturingssysteem
Het op maat ontwikkelde intelligente besturingssysteem
Professioneel en uniek 4-weg bewakingssysteem voor oppervlaktetemperatuur van het bord
Realtime meet PCB-soldeertemperatuur

Elegante verschijning
Meer in lijn met de high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel industrieel ontwerp
Mooi en elegant indicatorontwerp
Onze service
Meer professionele service op het gebied van export van verpakkings- en drukproducten.
Beter vervaardigingsvermogen.
Diverse betalingstermijn om te kiezen: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
Hoge kwaliteit/Veilig materiaal/Concurrerende prijs.
Kleine bestelling mogelijk.
Snel reactie.
Veiliger en sneller transport.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.

Q1: Wat is de levertijd voor massaproductie?
A: Ongeveer 15-30 dagen.
Q2: Hoe ver is uw fabriek van de luchthaven en het treinstation?
A: Vanaf het vliegveld ongeveer 2 uur met de auto en vanaf het treinstation ongeveer 30 minuten.
We kunnen je ophalen.
Q3:Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: We accepteren EXW, FOB, CFR, CIF, enz. U kunt degene kiezen die voor u het handigst of kosteneffectief is.
Over ons



Snelle feiten over NeoDen:
①Opgericht in 2010, 200+ medewerkers, 8000+ m². fabriek
②NeoDen-producten: Smart-serie PNP-machine, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow-oven IN6, IN12, Soldeerpastaprinter FP2636, PM3040
③Succesvolle 10000+ klanten over de hele wereld
④30+ Wereldwijde agenten gedekt in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika
⑤R&D Center: 3 R&D afdelingen met 25+ professionele R&D ingenieurs
⑥Vermeld met CE en kreeg 50+ patenten
30+ kwaliteitscontrole en technische ondersteuningsingenieurs, 15+ senior internationale verkoop, tijdige reactie van de klant binnen 8 uur, professionele oplossingen die binnen 24 uur leveren
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: smd reflow oven, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen




