SMT-testmachine

Beschrijving
Detail
| Productnaam | SMT-testmachine |
| PCB dikte | 0.6mm~6mm |
| Max. PCB-grootte (X x Y) | 510 mm x 460 mm |
| Min. PCB-formaat (Y x X) | 50 mm x 50 mm |
| Max. Onderste opening | 50 mm |
| Max. Bovenste opening | 35 mm |
| Bewegende snelheid | 1500mm/Sec (Maximum) |
| Transmissiehoogte vanaf de grond | 900±30 mm |
| Transmissiemethode | One Stage Lane |
| PCB-klemmethode | Randvergrendeling substraat klemmen |
| Gewicht | 750Kg/850Kg |
Gelaatstrek
Inhoud inspecteren
Ontbrekende onderdelen, verkeerde uitlijning, gekanteerde voeten, virtueel solderen, offset, paalomkering, grafsteen, overbrugging, minder tin, zwevende pinnen, gebogen pinnen, enz.
Besturingssysteem
Windows 10 Professional Versie 64 byte
Hoge precisie
Meerdere software-analysemethoden, meerdere toepassingsmodi, uiterst nauwkeurig bewegingssysteem
Hoog rendement
Eén onderhoudswerkstation bevestigt de detectiegegevens van meerdere online machines om volledig automatisch procesbeheer en -controle te realiseren.

Gerelateerde producten
Q1:Dit is de eerste keer dat ik dit soort machines gebruik, is het gemakkelijk te bedienen?
A: We hebben engelse gebruikershandleiding en gids video om u te leren hoe u de machine te gebruiken.
Als nog steeds vragen, pls contact met ons op via e-mail / skype / whatapp / telefoon / trademanager online service.
Q2:Hoe betaal ik?
A: Mijn vriend, er zijn vele manieren.
T / T (we geven de voorkeur aan deze), Western Union, PayPal, kies je favoriete.
Q3:Is het moeilijk om deze machines te gebruiken?
A: Nee, helemaal niet moeilijk.
Voor onze vorige klanten is maximaal 2 dagen voldoende om de machines te leren bedienen.
Q4:Wat is de manier van verzenden?
A: Dit zijn allemaal zware machines; We raden u aan vrachtschip te gebruiken. Maar componenten voor het herstellen van de machines, luchtvervoer zou prima zijn.
Informatie



Populaire tags: smt het testen machine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen






