
BLF-250B SMT Laadmachine
Beschrijving
Functies
1. PLC controlesysteem, high-performance foto-elektrische sensor, motor.
2. Humanity bedieningspaneel (aanpasbaar touchscreen paneel) bediening.
3. Twee magzines afstand instelbaar. (10, 20, 30, 40 mm)
4. Van links naar rechts richting (aanpasbaar van rechts naar links richting).
5. Standaard stopcontact, gemakkelijk aan te sluiten op andere apparatuur.
Specificatie
| Productnaam | BLF-250B SMT Laadmachine |
| Model | BLF-250B |
| PCB grootte (L * W) | 50*50-350*250 |
| Tijdschrift grootte (L * W * H) | 355*320*563 |
| Laadtijd | Ca.6 seconden |
| Tijdschriftverandering in de loop van de tijd | Ca. 25 seconden |
| Stroombron & verbruik | 100-230VAC (aangepast), 1ph, maximum 300VA |
| Luchtdruk & verbruik | 4-6 bar, max 10L/min |
| PCB dikte(mm) | Min 0.4mm |
| Transporthoogte(mm) | 900±30 (of aangepast) |
| Afmeting(L*W*H) | 1370mm*770mm*1250mm |
| Gewicht(kg) | 145 kg |
Drie kleurensignaallichten Opmerking:
Groen licht: betekent machine in auto lopende staat.
Geel licht: betekent machine in handmatige modus werken.
Gele lichtflits: wachtend TIJDSCHRIFT IN OF UIT.
Rode lichtflits: Abnormaal lopen, of druk op de noodknop, terwijl de zoemer rinkelen.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact op metact ons voor meer informatie.

Gerelateerde producten
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Semi-automatische soldeerpastaprinter | SMT machine NeoDen4 | SMT pick and place machine K1830 | Reflow oven NeoDen IN12 |
Q1:Hoe kan ik een machine van je kopen?
A: (1) Raadpleeg ons online of per e-mail.
(2) Onderhandelen en bevestigen van de uiteindelijke prijs, verzending, betaalmethode en andere voorwaarden.
(3) Stuur u de perfroma factuur en bevestig uw bestelling.
(4) De betaling verrichten volgens de proforma nvoice-methode.
(5) Wij bereiden uw bestelling voor in termen van de proforma factuur na bevestiging van uw volledige betaling. En 100% kwaliteitscontrole voor verzending.
(6) Stuur uw bestelling via express of door de lucht of over zee.
Q2:Wat kunnen wij voor u doen?
A: Totale SMT Machines en Oplossing, professionele Technische Ondersteuning en Service.
Q3:Wat is de manier van verzenden?
A: Dit zijn allemaal zware machines; We raden u aan vrachtschip te gebruiken.
Maar componenten voor het herstellen van de machines, luchtvervoer zou prima zijn.
Informatie



Als u nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: BLF-250B SMT Loading Machine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen




