
Smt semi-automatische stencilprinter
smt semi-automatische stencilprinter
Semi-automatische soldeerprinter behoort tot SMT Machine-gebruikt voor het bedekken van soldeerpasta op het PCB-oppervlak met de machine (niet met de hand), wat kan zorgen voor gemiddelde sterkte en stabiele prestaties

Specificaties:
| Model | YS600 |
| PCB-grootte: | Maximum 600*240mm |
| Afdrukgebied | 700*320mm |
| PCB vast systeem | Pin positionering |
| Kadergrootte | L(370-750)*W(470-850) |
| Aanpassen voor tafel | voor/achter±10mm, links/rechts ± 10 mm |
| Afdruknauwkeurigheid | ±0,2 mm |
| Herhalende nauwkeurigheid | ±0,2 mm |
| PCB-dikte: | 0,2-2,0 mm |
| Luchtbron | 4-6kg/c㎡ |
| Stroomvoorziening | AC220V 50HZ |
| Dimensie | L900*W700*H1700 |
| Verpakkingsgrootte: | 1350*900*1850mm |
| Netto gewicht | 265kg |
| Bruto gewicht | 310kg |
Productomschrijving
1.Adjust en repareer pcb
2. Pas de stencilpositie aan:

3. Soldeerpasta op het stencil zetten;

4. Begin met plakken:


Vacuümverpakking + houten kist
Doorlooptijd: 10 dagen na ontvangst van de 100% vooruitbetaalde overschrijving;
Garantie:
De complete machine heeft een garantietermijn vanEENjaar vanaf het moment van aankoop en levenslange serviceondersteuning.
Neoden is een betrouwbare fabrikant met 10 jaar' ervaring. Tot nu toe hebben we geëxporteerd naar meer dan 130 landen en 10000 sets machines over de hele wereld en hebben we een goede reputatie opgebouwd in de markt. We bevinden ons in een goede positie om u niet alleen hoogwaardige machines te leveren, maar ook een uitstekende after-sales service. De goed opgeleide ingenieur zal u alle technische ondersteuning bieden.
Hangzhou NeoDen Technology Co., Ltd
E-mail:info@neodentech.com
Populaire tags: smt semi-automatische stencilprinter, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen

