SMT AOI Machine
SMT AOI machine

Machinekenmerken
1. HD kleur wereldwijde blootstelling digitale camera snelheid verhogen 30%.
2. Hoge diepte van gebied telecentrische lens, die de soldeerverbindingen aan de kant van hoge componenten kan meten.
3. Steun de opsporing van smtvoor, achter en onderdompelingspost.
4. Steun 0201 en 01005 verpakte componentinspectie.
5. CAD-gegevensimport, automatische koppeling van componentbibliotheek, automatische kleurpicking.
6. Echte non-stop offline programmering en programma-update.
7. MES data docking om intelligente fabriek te realiseren.
8. Ondersteuning multi-line gecentraliseerde beheer en externe service.
detail
| Productnaam | SMT AOI machine |
| PCB dikte | 0.6mm~6mm |
| Max. PCB-grootte (X x Y) | 510 mm x 460 mm |
| Min. PCB-formaat (Y x X) | 50 mm x 50 mm |
| Max. Onderste opening | 50 mm |
| Max. Bovenste opening | 35 mm |
| Bewegende snelheid | 1500mm/Sec (Maximum) |
| Transmissiehoogte vanaf de grond | 900±30 mm |
| Transmissiemethode | One Stage Lane |
| PCB-klemmethode | Randvergrendeling substraat klemmen |
| gewicht | 750Kg/850Kg |
Onze service
Wij zijn in een goede positie niet alleen om u te leveren van hoge kwaliteit pnp machine, maar ook de uitstekende after sales service.
Goed opgeleide ingenieurs bieden u technische ondersteuning.
10 ingenieurs krachtige after-sales service team kan reageren klanten vragen en vragen binnen 8 uur, professionele oplossingen kunnen worden aangeboden binnen 24 uur zowel werkdag en feestdagen.

Q1: Welke producten verkoopt u?
A: Ons bedrijf handelt in de volgende producten:
SMT-apparatuur
SMT accessoires: Feeders, Feeder onderdelen
SMT-sproeiers, sproeierreinigingsmachine, sproeierfilter
Q2:Wat is de manier van verzenden?
A: Dit zijn allemaal zware machines; We raden u aan vrachtschip te gebruiken. Maar componenten voor het herstellen van de machines, luchtvervoer zou prima zijn.
Q3:Hoe betaal ik?
A: Mijn vriend, er zijn vele manieren. T / T (we geven de voorkeur aan deze), Western Union, PayPal, kies je favoriete.
Informatie



Als u nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: smt aoi machine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen



