
Semi-automatische stencilprinter
Functies
1. PC-bediening, aanraakscherm en menubedieningsinterface.
2. Drijvende schraper. Net als bij een automatische printer kan de schraper vrij op en neer bewegen en automatisch worden aangepast aan het niveau van het stalen rooster.
3. De druk van de schraper is instelbaar. De druk van de schraper op het stalen rooster is instelbaar afhankelijk van de lengte van de schraper.
4. Het proces waarbij het stellrooster van de PCB wordt verwijderd, kan instelbaar zijn van 0 tot 5 seconden.
5. Gebruik beide handen om de knop in te drukken om de bediening te garanderen, zodat de veiligheid en betrouwbaarheid verzekerd zijn.
6. De stoptijd van de schraper linksboven of linksonder, en rechtsboven of rechtsonder, evenals de totale stoptijd van het stalen gaas bovenaan of onderaan, kunnen onafhankelijk worden ingesteld in het touchscreenmenu.
7. De PCB kan worden gelokaliseerd en bevestigd via het basisgat, de basiszijde, zowel het basisgat als de basiszijde, en de lokalisatie van de sjabloon.
8. De tijd kan op het aanraakscherm worden weergegeven en de telling van de afdruktijd kan worden geregistreerd. De schrapersnelheid links en rechts is instelbaar en kan in geval van nood gestopt worden.
Specificatie
| Productnaam | Semi-automatische zeefdrukker |
| PCB-groottemix | 400*240mm |
| Afdrukgebied | 500*320mm |
| Framemaat | L(550-650)*W(370-470) |
| Nauwkeurigheid bij afdrukken/herhalen | +/-0,2 mm |
| PCB-dikte | 0,2-2,0 mm |
| Lucht bron | 4-6kg/cm2 |
| Voeding | AC220V 50 Hz |
| Dimensie | L 800*B 700*H 1700 (mm) |
| Verpakkingsgrootte | 1050*900*1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 kg |
Onze service
1. Goede kennis van verschillende markten kan aan speciale eisen voldoen.
2. Echte fabrikant met onze eigen fabriek in Huzhou, China.
3. Een sterk professioneel technisch team zorgt ervoor dat producten van topkwaliteit worden geproduceerd.
4. Speciaal kostenbeheersingssysteem zorgt ervoor dat de gunstigste prijs wordt geboden.
5. Rijke ervaring op SMT-gebied.
Bied één-stop-productielijn voor SMT-assemblage

Als er een productielijn voor PCB-assemblage nodig is, kan SMT PCB-printer Semi-automatische soldeerprinter+ pick-and-place-machine+smt-transportband+reflow-soldeeroven worden geleverd.
Veelgestelde vragen
Q1: Welke verzendwijze kunt u bieden?
A: We kunnen verzending over zee, door de lucht en per expresse verzorgen.
Q2: Waar kunnen we productinformatie vandaan halen?
U kunt via onze websitelinks gaan, zoals hieronder: www.neodensmt.com
Ook kunt u contact opnemen met ons internationale marketingteam.
Q3:Wat zijn uw producten?
A. SMT-machine, AOI, reflow-oven, PCB-lader, stencilprinter.
Over ons
Fabriek

Certificering

Tentoonstelling

Als u dit nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: semi-automatische stencilprinter, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
