SMT opnieuw vullen
NeoDen IN12SMT opnieuw vullen

Beschrijving
1. Op maat ontwikkelde aandrijfmotor op basis van de kenmerken van de B-gaasband om een uniforme snelheid en een lange levensduur te garanderen.
2. Instelbare windsnelheid in alle verwarmings- en koelzones, gemakkelijk omgaan met verschillende lasverzoeken.
3. De bovenste temperatuurafdekking wordt automatisch beperkt zodra deze is geopend, waardoor de persoonlijke veiligheid voor de operators effectief wordt gewaarborgd.
Specificatie
| Productnaam | NeoDen IN12 reflow SMT |
| Model | NeoDen IN12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6/Omlaag6 |
| Koelventilator | Boven4 |
| Transportbandsnelheid | 50~600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur: 300 |
| Temperatuurnauwkeurigheid: | 1℃ |
| PCB-temperatuurafwijking: | ±2℃ |
| Maximum het solderen hoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| MaxSoldeerbreedte (PCB-breedte) | 350 mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/eenfase |
| Machinegrootte: | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300Kgs |
Functies

12 verwarmingszones
Uniforme temperatuur
Nauwkeurigheid van de hoge temperatuurregeling:

Koelzone
Onafhankelijk circulerend luchtontwerp
Isoleert de invloed van de externe omgeving

Energiebesparing&versterker; Milieuvriendelijk
Lasrookfiltersysteem
lage stroom- en voedingsvereisten

Bedieningspaneel
Verborgen schermontwerp
Handig voor transport

Intelligent besturingssysteem
Op maat ontwikkeld intelligent besturingssysteem
Temperatuurcurve kan worden weergegeven:

Elegante verschijning
In lijn met high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel
Onze service
1. Meer professionele service in PNP-machineveld:
2. Beter vervaardigingsvermogen:
3. Diverse betalingstermijn om te kiezen: T/T, Western Union, L/C, Paypal;
4. Hoge kwaliteit/Veilig materiaal/Concurrerende prijs
5. Kleine bestelling beschikbaar
6. Snel antwoord:
7. Veiliger en sneller transport
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.

Q1:Hoe zit het met de doorlooptijd voor massaproductie?
A: Eerlijk gezegd hangt het af van de bestelhoeveelheid en het seizoen waarin u de bestelling plaatst.
Always15-30 dagen op basis van algemene bestelling.
Q2: Hoe uw kwaliteitsgarantie?
A: We hebben 100% kwaliteitsgarantie aan klanten. Wij zijn verantwoordelijk voor elk kwaliteitsprobleem.
Q3:Fabriek bezoeken mag of niet?
A: Ja, we verwelkomen klanten die onze fabriek bezoeken. Onze fabriek is gelegen Huzhoucity, Zhejiangprovincie, het vasteland van China.
Over ons

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,opgericht in 2010, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMTpick and place-machine, reflow-oven, stencildrukmachine, SMT-productielijn en andere SMT-producten. We hebben onze eigen R&versterker; D-team en eigen fabriek, gebruikmakend van onze eigen rijke ervaren R& D, goed opgeleide productie, won een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
In dit decennium hebben we onafhankelijk NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 en andere SMT-producten ontwikkeld, die over de hele wereld goed verkochten. Tot nu toe hebben we meer dan 10.000 stuks machines verkocht en geëxporteerd naar meer dan 130 landen over de hele wereld, waardoor we een goede reputatie in de markt hebben opgebouwd. In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partner om een meer sluitende verkoopservice, zeer professionele en efficiënte technische ondersteuning te leveren.
① Opgericht in 2010, 200+ medewerkers, 8000+ m². fabriek
② Succesvolle 10000+ klanten over de hele wereld
③ 30+ Wereldwijde agenten gedekt in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika


Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: reflow smt, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen




