Reflow Oven kachel

Beschrijving
1. Warmte-isolatie bescherming ontwerp, de behuizing temperatuur kan effectief worden geregeld.
2. Intelligent, het op maat ontwikkelde intelligente besturingssysteem, gemakkelijk te gebruiken en krachtig.
3. 40 werkbestanden kunnen worden opgeslagen voor een eenvoudige lading tijdens het werkproces.
Specificatie
| Productnaam | NeoDen IN12 reflow ovenverwarming |
| Model | NeoDen IN12 |
| Verwarming Zone Aantal | Boven6 / Omlaag6 |
| Koelventilator | Boven4 |
| Transportsnelheid | 50 ~ 600 mm / min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur ~300°C |
| Temperatuur nauwkeurigheid | 1 °C |
| PCB Temperatuur Afwijking | ±2°C |
| Max soldeerhoogte (mm) | 35mm (inclusief PCB dikte) |
| Max soldeerbreedte (PCB-breedte) | 350 mm |
| Lengte proceskamer | 1354 mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/enkelfasig |
| Grootte van de machine | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Opwarmtijd | 30 min. |
| Nettogewicht | 300kgs |
Functies

12 Verwarmingszones
Uniforme temperatuur
Hoge temperatuurregeling nauwkeurigheid

Koelzone
Onafhankelijk circulerend luchtontwerp
Isoleert de invloed van de externe omgeving

Energiebesparing &milieuvriendelijk
Lasrookfiltersysteem
lage stroom- en voedingsvereisten

Bedieningspaneel
Verborgen schermontwerp
Handig voor transport

Intelligent besturingssysteem
Op maat ontwikkeld intelligent besturingssysteem
Temperatuurcurve kan worden weergegeven

Elegante uitstraling
In lijn met high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel

Voeding
Aansluiting IN12 stroomaansluiting is enkelfasig 220V, sluit deze aan op de werkelijke situatie van lokale gebruikers.
Aansluiting zoals hieronder afgebeeld: Open de coveron rechterbenedenhoek, L staat voor de stroomdraad, Nstands voor de nuldraad en Estands voor de aardingsdraad, sluit aan op de 220V-voeding.
Volgens de bedradingsvereisten moet de L op één stroomdraad worden aangesloten en moet de N op één nuldraad worden aangesloten; de E moet goed op één aardingsdraad worden aangesloten.
Als u dat nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.

Vraag 1:Hoeveel vierkante meter van uw fabriek?
A: Meer dan 8.000 vierkante meter.
Vraag 2:Kunnen we uw fabriek bezoeken voordat we de bestelling plaatsen?
A: Ja, zeer welkom dat moet leuk zijn om een goede relatie op te zetten voor het bedrijfsleven.
Vraag 3:Wat is uw voordeel ten opzichte van uw concurrenten?
A: (1). Gekwalificeerde fabrikant
(2). Betrouwbare kwaliteitscontrole
(3). Concurrerende prijs
(4). Hoge efficiëntie werken (24 * 7 uur)
(5). One-stop-service
Informatie

Zhejiang NeoDen Technology Co, Ltdproduceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke ervaren R &D, goed opgeleide productie, neoden wint grote reputatie van de wereldwijde klanten.
Met wereldwijde aanwezigheid in meer dan 130 landen maken de uitstekende prestaties, hoge nauwkeurigheid en betrouwbaarheid van NeoDen PNP-machines ze perfect voor R&D, professionele prototyping en productie van kleine tot middelgrote batches. Wij bieden professionele oplossingen voor one-stop SMT-apparatuur.


Als u dat nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: reflow ovenverwarming, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen



