Nieuwe automatische soldeer reflow oven
Aanvraag sturen
Product Details ofNieuwe automatische soldeer reflow oven
T5 Ovenparameters:
| Model | T5 |
| Lengte breedte hoogte | 1700*612*650mm |
| N.W | 120KG |
| Piekvermogen | 7KW |
| Werkkracht | 3KW |
| Ingangsspanning | 220/380V |
| Transportbandbreedte: | 300 mm |
| Standaard maximale hoogte | 20 mm |
| Aangepaste maximale hoogte: | 55mm |
| Max. snelheid van transportband: | 1200 mm |
| Verpakkingsgrootte: | 190*70*68CM |
| Bruto gewicht | 150KG |
Controleer de maat zorgvuldig en zorg ervoor dat ze geschikt zijn voor uw PCB.
Soldeer PCB
Garantieperiode
De garantieperiode is 1 jaar vanaf het moment van aankoop en levenslange serviceondersteuning.
NeoDen biedt online QA- en probleemoplossingsondersteuning en technisch advies.
Over ons



Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie ~
Populaire tags: nieuwe automatische soldeer reflow oven, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen




