Verwarmingszone horizontale convectie PCB Reflow Oven
Reflow Oven T-5 Introductie
Reflow oven wordt gebruikt om goed geplaatste PCB te solderen, om goed de componenten op PCB te solderen, gewerkt met hete wind om PCB te solderen, ondersteunen de meeste normale componenten, LED en soorten IC.
specificatie
| model | T5 |
| Lengte*Breedte*Hoogte | 1700 * 612 * 650 mm |
| N.W. | 120KG |
| Piekvermogen | 7KW |
| Werkkracht | 3KW |
| Ingangsspanning | 220/380V |
| Transportbandbreedte | 300 mm |
| Standaard maximale hoogte | 20 mm |
| Aangepaste max hoogte | 55 mm |
| Maximale snelheid van transportband | 1200 mm |
| Verpakkingsgrootte | 190 * 70 * 68cm |
| Brutogewicht | 150KG |
Herinneringen
Voer de werkelijke werking uit na het zorgvuldig lezen van de gebruikershandleiding
Aandacht voor de installatie
1. De eis van de machtslevering: 380/220V
2. Voor desktop reflow oven, moet werken op werkbank, stel niet voor om houten materiaal te gebruiken
3. Het voorbereiden van ventilatie en rookafvoerpijpleiding, steunt gebruiksnorm 120mm pvc pijpleidingen
4. De machine moet in standaard SMT workshop worden geplaatst, blijf weg van brandbaar en explosief als kon niet aan vorige vereisten voldoen
5. Blootgestelde kabelboom moet goed worden beschermd, verbieden om bloot te stellen aan de passage of het rookkanaal in het geval van het veroorzaken van een acciden
Betaling en levering
1) Betalingsvoorwaarden: T / T (overschrijving), PayPal, Aliexpress;
2) Betaalmethoden: 100% vooruitbetaald voor verzending;
3) De standaard leveringsmethode is via DHL/TNT (deur aan deur), tenzij specifieke eis van klant.
garantie
De garantieperiode bedraagt 1 jaar vanaf het moment van aankoop en levenslange serviceondersteuning.
Informatie



Als u nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie ~
Populaire tags: verwarming zone horizontale convectie pcb reflow oven, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen



