Handmatige Pick & Place-machine voor SMD-assemblage
NeoDen 3V is stopgezet. Op zoek naar een upgrade?
Ontdek de NeoDen YY1, een krachtiger en kosteneffectiever-alternatief dat is gebouwd om uw behoeften te overtreffen.
Toepassing op industrieën
Huishoudelijke apparatenindustrie
Auto-elektronica-industrie
Energie-industrie
LED-industrie
Instrumenten- en metersindustrie
Intelligente controle-industrie
IoT-industrie
Militaire industrie
Functies
1. Full Vision 2-hoofdsysteem
Twee uiterst nauwkeurige plaatsingskoppen met een rotatie van ±180 graden kunnen voldoen aan de behoefte aan componenten met een groot bereik.
2. Gepatenteerde automatische afpel-box
Gepatenteerde elektromagnetische actuatoren, u hoeft de verspilde nylonfilm niet handmatig te verwijderen, wat u meer tijd en moeite bespaart.
3. Flexibele PCB-positionering
Door gebruik te maken van PCB-steunstaven en pinnen, waar u de PCB ook wilt plaatsen en wat de vorm van uw PCB ook is, kan alles goed worden afgehandeld
4. Geïntegreerde controller
Stabielere prestaties en eenvoudiger onderhoud.
Specificatie
| Model | NeoDen3V (geavanceerd) |
| Aantal hoofden | 2 |
| Uitlijning | Visie |
| Rotatie | ±180 graden |
| Plaatsingspercentage |
5000CPH (zonder visie) 3500CPH (met visie) |
| Feedercapaciteit | Tape-invoer: 44 (allemaal 8 mm) |
| Trillingsvoeder: 0~5 | |
| Ladeinvoer: 5~10 (Aanpassing ondersteund) |
|
| Bordafmeting | Maximaal: 320*360mm |
| Componentbereik | Kleinste componenten: 0402 |
| Grootste componenten: TQFP144 | |
| Maximale hoogte: 5 mm | |
| Aantal pompen | 3 |
| Nauwkeurigheid van plaatsing | ±0,02 mm |
| Bedien systeem | WindowsXP-NOVA |
| Stroom | 160~200W |
| Elektriciteitsvoorziening | 110V/220V |
| Machinegrootte | 820(L)*680(B)*410(H)mm |
| Verpakkingsgrootte | 1001(L)*961(B)*568(H)mm |
| Netto gewicht | 60 kg |
| Bruto gewicht | 85 kg |
Garantie
De volledige machine heeft een garantieperiode van EEN jaar vanaf het moment van aankoop en levenslange serviceondersteuning, evenals een lange- fabrieksprijslevering.
Wij bieden een online vraag/antwoord- en probleemoplossingsservice en technisch advies.
We kunnen ook een one-stop SMT-productielijn aan klanten leveren
Soldeerprinter → desktop pick-and-place-machine → reflow-soldeer

Over ons
Fabriek

NeoDen is een betrouwbare fabrikant met 10 jaar ervaring. Tot nu toe hebben we naar meer dan 130 landen en 10000+ sets machines over de hele wereld geëxporteerd, en hebben we een goede reputatie op de markt opgebouwd. We bevinden ons in een goede positie om u niet alleen machines van hoge-kwaliteit te leveren, maar ook een uitstekende after- service. De goed-getrainde ingenieur zal u alle technische ondersteuning bieden.
Onze belangrijkste producten zijn de pick&place-machine, de reflow-oven en de soldeerprinter, die een SMT-lijn kunnen samenstellen voor PCB/LED-productie. Neem gerust contact met ons op als u interesse heeft.
Certificering

Tentoonstelling

Populaire tags: handmatige pick & place-machine voor smd-assemblage, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen




