BGA Reflow Oven
NeoDen IN12BGA reflow oven

Beschrijving
1. Slimme bediening met temperatuursensor met hoge gevoeligheid, de temperatuur kan effectief worden gestabiliseerd.
2. Intelligent, het op maat ontwikkelde intelligente besturingssysteem, gebruiksvriendelijk en krachtig.
3. Professioneel en uniek 4-weg board-oppervlaktetemperatuurbewakingssysteem, kan tijdige en uitgebreide gegevensfeedback geven in de werkelijke werking, die effectief kan omgaan met alle complexe elektronische producten.
Specificatie
| Productnaam | NeoDen BGA reflow oven |
| Model | NeoDen IN12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6/Omlaag6 |
| Koelventilator | Boven4 |
| Transportbandsnelheid | 50~600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur: 300 |
| Temperatuurnauwkeurigheid: | 1℃ |
| PCB-temperatuurafwijking: | ±2℃ |
| Maximum het solderen hoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| MaxSoldeerbreedte (PCB-breedte) | 350 mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/eenfase |
| Machinegrootte: | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300Kgs |
Functies

12 verwarmingszones
Uniforme temperatuur
Nauwkeurigheid van de hoge temperatuurregeling:

Koelzone
Onafhankelijk circulerend luchtontwerp
Isoleert de invloed van de externe omgeving

Energiebesparing&versterker; Milieuvriendelijk
Lasrookfiltersysteem
lage stroom- en voedingsvereisten

Bedieningspaneel
Verborgen schermontwerp
Handig voor transport

Intelligent besturingssysteem
Op maat ontwikkeld intelligent besturingssysteem
Temperatuurcurve kan worden weergegeven:

Elegante verschijning
In lijn met high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel

Spanningsvereiste 220V;
De elektriciteitsdraad heeft niet minder dan 2,5 mm nodig2, het' het is beter om direct 4 mm te gebruiken2;
(Als 2,5 mm2, dan kan het alleen worden aangesloten op één set IN12 Reflow-oven, andere apparatuur mag niet met elkaar worden verbonden.
De machine moet in de standaard SMT-werkplaats worden geplaatst, blijf uit de buurt van ontvlambaar en explosief als' niet aan eerdere vereisten kan voldoen.
Blootliggende kabelboom moet goed worden beschermd, verbied om bloot te stellen aan de doorgang of het rookkanaal in geval van een ongeval.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.

Q1:Wat' is de manier van verzenden?
A: Dit zijn allemaal zware machines;
we raden u aan een vrachtschip te gebruiken. Maar componenten voor het repareren van de machines, luchttransport zou prima zijn.
Q2:MOQ?
A: 1 set machine, gemengde bestelling is ook welkom.
Q3:Hoe zit het met de garantie?
A: We ondersteunen een jaar garantie. Wij helpen u op tijd. Alle reserveonderdelen worden binnen de garantieperiode gratis voor u verstrekt.
Over ons

Zhejiang NeoDenTechnology Co., LTD.,opgericht in 2010, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMTpick and place-machine, reflow-oven, stencildrukmachine, SMT-productielijn en andere SMT-producten. We hebben onze eigen R&versterker; D-team en eigen fabriek, gebruikmakend van onze eigen rijke ervaren R& D, goed opgeleide productie, won een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
① Opgericht in 2010, 200+ medewerkers, 8000+ m². fabriek
② 30+ kwaliteitscontrole en technische ondersteuningsingenieurs, 15+ senior internationale verkoop, tijdige reactie van de klant binnen 8 uur, professionele oplossingen die binnen 24 uur leveren


Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: bga reflow oven, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen



