
Automatische offline AOI-machine
Beschrijving
Programmeermodus:
Automatisch programmeren, handmatig programmeren, CAD-gegevens importeren en automatisch overeenkomen met de componentenbibliotheek.
SPC statistische functie:
Registreer de testgegevens in het hele proces en voer statistieken en analyses uit, en de productiestatus en kwaliteitsanalyse kunnen op elk gebied worden bekeken.
PCB-transmissiesysteem:
Bottom-up bevestiging, automatische compensatie van PCB-vervorming, automatisch in- en uitstappen en automatische aanpassing van de breedte.
Detail
| Productnaam | Automatische offline AOI-machine |
| PCB-afmeting: | 50*50mm (Min) - 400*360mm (Max) |
| Beeldverwerkingssnelheid | 0402-chip<> |
| Minimale deeltest | 0402chip&versterker; 0.4 toonhoogte IC |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤16μm |
| Bewegingssnelheid | Max.800 mm/sec |
| Stroomvoorziening | AC220V 50HZ 1800W |
| Dimensies | L1000*W950*H1580mm |
| Gewicht | 560KG |
Onze diensten
1. Goede kennis over verschillende markten kan aan speciale vereisten voldoen.
2. Echte fabrikant met onze eigen fabriek in Huzhou, China.
3.Strong professioneel technisch team zorgt ervoor dat de producten van topkwaliteit worden geproduceerd.
4.Special het systeem van de kostencontrole verzekert om de gunstigste prijs te verstrekken.
5. Rijke ervaring op SMT-gebied.

Q1:Wat' zijn uw producten?
A. SMT-machine, AOI, reflow-oven, PCB-lader, stencilprinter.
Q2: Wanneer kan ik de offerte krijgen?
A: We citeren meestal binnen 8 uur nadat we uw aanvraag hebben ontvangen.
Als u zeer dringend bent om de prijs te krijgen, laat het ons dan weten, zodat we uw aanvraagprioriteit zullen beschouwen.
Q3: Hoe uw kwaliteitsgarantie?
A: We hebben 100% kwaliteitsgarantie aan klanten.
Wij zijn verantwoordelijk voor elk kwaliteitsprobleem.
Over ons



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. produceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place-machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke ervaren R&D, goed opgeleide productie, verwerft NeoDen een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten .
In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partners om een betere verkoopservice, professionele en efficiënte technische ondersteuning te bieden.
Wij geloven dat geweldige mensen en partners NeoDen tot een geweldig bedrijf maken en dat onze toewijding aan innovatie, diversiteit en duurzaamheid ervoor zorgt dat SMT-automatisering overal toegankelijk is voor elke hobbyist.
Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: automatische offline aoi-machine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
