AOI SMT-machine
AOI SMT-machine
Functie
Hoge precisie
Meerdere softwareanalysemethoden, meerdere toepassingsmodi, uiterst nauwkeurig bewegingssysteem.
Hoge efficiëntie
Eén onderhoudswerkstation bevestigt de detectiegegevens van meerdere online machines om volledig automatisch procesbeheer en -controle te realiseren.
Specificatie
| Productnaam | AOI SMT-machine |
| Model | ALE-D (dubbele rijstrook) |
| PCB-dikte | 0.6mm~6mm |
| Max. PCB-grootte (X x Y) |
Dubbele baan: 510 mm x 330 mm Enkele baan: 510 mm x 600 mm |
| Min. PCB-grootte (Y x X) | 50 mm x 50 mm |
| Max. Onderste opening | 50 mm |
| Max. Bovenste kloof | 35 mm |
| Bewegende snelheid | (Maximum) 1500 mm/sec |
| Transmissiehoogte vanaf de grond | 900 ± 30 mm |
| Transmissiemethode | Eén faselaan |
| PCB-klemmethode | Randvergrendelende substraatklemming |
| Gewicht | 850 kg |
Details
Camera met globale belichting + telecentrische lens
Digitale HD-kleurencamera met globale belichting
Telecentrische lens met hoge scherptediepte
Compensatie voor buiging van het bord
Wanneer de plaat ongelijkmatig wordt verwarmd, waardoor een bepaalde mate van vervorming van de plaat ontstaat. De CAD-coördinaten en de positie van het bord nadat het door de oven is gegaan, kunnen niet nauwkeurig worden gematcht. Nadat de plaatbuiging is gecompenseerd, zijn de coördinaten en de bijbehorende posities van de componenten nauwkeurig.
Ccompatibel met verschillende vormen van pads
Het golfsoldeeralgoritme ondersteunt verschillende vormen van pads, de positionering is nauwkeuriger.
Onze service
1. Meer professionele service op het gebied van PNP-machines
2. Betere productiecapaciteit
3. Diverse te kiezen betalingstermijn: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Hoge kwaliteit / veilig materiaal / concurrerende prijs
5. Kleine bestelling beschikbaar
6. Snel antwoord
7. Veiliger en sneller transport
Als u dit nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Bied one-stop SMT-assemblageproductielijn

Veelgestelde vragen
Q1:Welke producten verkoopt u?
A: Ons bedrijf handelt in de volgende producten:
SMT-apparatuur
SMT-accessoires: Feeders, Feederonderdelen
SMT-spuitmonden, spuitmondreinigingsmachine, spuitmondfilter
Q2:Kunt u OEM en ODM doen?
A: Ja, OEM en ODM zijn beide acceptabel.
Q3: Hoe zit het met de doorlooptijd voor massaproductie?
A: Eerlijk gezegd hangt het af van de bestelhoeveelheid en het seizoen waarin u de bestelling plaatst.
Altijd 15-30 dagen op basis van algemene bestelling.
Over ons
Fabriek

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. produceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place-machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke, ervaren R&D en goed opgeleide productie, verkrijgt NeoDen een geweldige reputatie bij klanten over de hele wereld.
In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partners om een meer sluitende verkoopservice en hoogprofessionele en efficiënte technische ondersteuning te bieden.
① Succesvolle 10000+ klanten over de hele wereld
② 30+ Wereldwijde agenten in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika
③ R&D-centrum: 3 R&D-afdelingen met 25+ professionele R&D-ingenieurs
tentoonstelling






certificering

Als u dit nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: aoi smt-machine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen


