
ULF 330B SMT PCB-ontlader
Beschrijving
Functies
1-Solide en stabiel ontwerp.
2-PLC-besturingssysteem.
3-Light touch LED-membraanschakelaar of bedieningspaneel met touchscreen beschikbaar.
4-Pneumatische klemmen aan de boven- en onderkant om het tijdschriftenrek vast te zetten.
5-Druk geregeld op pushers om boardschade te voorkomen.
6-Zelfdiagnostische foutcodeweergave.
7-SMEMA-compatibel.
Specificatie
| Productnaam | SMT PCB-ontlader |
| Model | ULF-330A ULF-330B |
| PCB-grootte (L*W) | 50*50 mm-460*330 mm |
| Tijdschriftformaat (L*B*H) | 460*400*563mm |
| Laad tijd | Ongeveer 6 seconden |
| Tijdschrift veranderen in de loop van de tijd | Ongeveer 25 seconden |
| Stroombron & verbruik | 100-230VAC(aangepast), 1ph, max 300VA |
| Luchtdruk & verbruik | 4-6bar, max. 10L/min |
| PCB-dikte: | Min 0,4 mm |
| Transporthoogte: | 900 ± 20 mm (of aangepast) |
| Afmeting (L*B*H) | 1900*850*1250mm |
| Gewicht | 205kg |
Als je nodig hebt, neem dan gerust verderneem contact met ons op voor meer informatie.

Q1: Dit is de eerste keer dat ik dit soort machine gebruik, is het eenvoudig te bedienen?
A: We hebben een Engelse gebruikershandleiding en gidsvideo om u te leren hoe u de machine moet gebruiken.
Als je nog steeds vragen hebt, neem dan contact met ons op via e-mail / skype / whatapp / telefoon / online service van trademanager.
Q2: Hoe betaal ik?
A: Mijn vriend, er zijn veel manieren.
T/T (we geven de voorkeur aan deze), Western Union, PayPal, kies je favoriete.
Q3:Is het moeilijk om deze machines te gebruiken?
A: Nee, helemaal niet moeilijk. Voor onze vorige klanten is maximaal 2 dagen voldoende om de machines te leren bedienen.
Over ons




Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: ULF 330B SMT PCB Unloader, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
