
X Ray PCB-inspectiemachine
Specificatie
| Productnaam | NeoDen X Ray PCB-inspectiemachine |
| Model | ND 56X |
| spanningsbereik | 40-90KV |
| Huidig aanbod | 10-200 μA |
| Maximaal uitgangsvermogen | 8 W |
| Micro Focus Spot-grootte | 15μm |
| Maximale steekproefgrootte | 280 mm × 320 mm |
| Ingangsvermogen: | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensies | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| Netto gewicht ongeveer | 750KG |
Details
Specificatie röntgenbuisbron
Type verzegelde microfocus röntgenbuis
Specificatie flat-paneldetector:
Type TFT Industrieel Dynamisch FPD
Kwaliteitscontrole
We hebben QCperson verblijf op de productielijnen doen aan de inspectie.
Alle producten moeten voor levering zijn gecontroleerd. We doen inline inspectie en eindinspectie.
1. Alle grondstof gecontroleerd zodra het onze fabriek aankomt.
2. Alle stukken en logo en alle details gecontroleerd tijdens productie.
3. Alle verpakkingsdetails gecontroleerd tijdens productie.
4. Alle productiekwaliteit en verpakking gecontroleerd bij de laatste inspectie na afloop.

Q1:Wat zijn de betalingsvoorwaarden?
A: 100% T/T vooraf.
Q2:Heeft u service na verkoop?
A: Ja, goede after-sales service, het afhandelen van de klacht van de klant en het oplossen van problemen voor klanten.
Q3: Kan ik een verzoek indienen om de vorm van verpakking en transport te wijzigen?
A: Ja, we kunnen de vorm van de verpakking en het transport op uw verzoek wijzigen, maar u moet uw eigen kosten dragen die tijdens deze periode en de spreads zijn gemaakt.
Over ons



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. produceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place-machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke ervaren R&D, goed opgeleide productie, verwerft NeoDen een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten .
① Succesvolle 10000+ klanten over de hele wereld
② 30+ Wereldwijde agenten gedekt in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika
Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: x-ray pcb-inspectiemachine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
