
Apparatuur voor röntgeninspectie
Specificatie
| Productnaam | Apparatuur voor röntgeninspectie |
| Model | ND 56X |
| spanningsbereik | 40-90KV |
| Huidig aanbod | 10-200 μA |
| Maximaal uitgangsvermogen | 8 W |
| Micro Focus Spot-grootte | 15μm |
| Maximale steekproefgrootte | 280 mm × 320 mm |
| Ingangsvermogen: | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensies | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| Netto gewicht ongeveer | 750KG |
Functie
Röntgeninspectieapparatuur wordt door de hogedruk-versnelde elektroneninslag metalen plaat röntgenstraling vrijgegeven door het monster, waardoor een beeld achterblijft, de technicus door de beeldhelderheid om de relevante details van het monster te observeren.
Ontkoppeling van PCB-circuit, IC-defect, barsten van tinnen kogels kan worden gedetecteerd.
Verpakking&versterker; Verzending
verpakkingen:
Een stuk in een houten kist
Geschikte hoeveelheid voor een export houten kist:
andere verpakkingstoebehoren in regelmatig:
De door de klant vereiste verpakking is beschikbaar!
Verzending:door de lucht, over zee of express
Tijd om te bezorgen:ongeveer 15 ~ 30 dagen na bestelling details en productie bevestigd.

Q1:Wat is uw belangrijkste markt?
EEN: Over de hele wereld.
Q2: Worden de producten getest voor verzending?
A: Ja, natuurlijk.
Al onze transportbanden die we allemaal willen, zijn 100% QC geweest voor verzending. We testen elke batch elke dag.
Q3:Wat is uw voordeel ten opzichte van uw concurrenten?
een: (1). Gekwalificeerde fabrikant
(2). Betrouwbare kwaliteitscontrole
(3). Concurrerende prijs
(4). Hoog rendement werken (24*7 uur)
(5). One-stop-service
Over ons



Snelle feiten over NeoDen:
① Opgericht in 2010, 200+ medewerkers, 8000+ m². fabriek
② NeoDen-producten: Smart-serie PNP-machine, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow-oven IN6, IN12, Soldeerpastaprinter FP2636, PM3040
③ Succesvolle 10000+ klanten over de hele wereld
④ 30+ Wereldwijde agenten gedekt in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika
⑤ R&D Center: 3 R&D afdelingen met 25+ professionele R&D ingenieurs
⑥ Vermeld met CE en kreeg 50+ patenten
⑦ 30+ kwaliteitscontrole en technische ondersteuningsingenieurs, 15+ senior internationale verkoop, tijdige reactie van de klant binnen 8 uur, professionele oplossingen die binnen 24 uur leveren
Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: röntgeninspectieapparatuur, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
