
SPI-inspectiemachine
Specificatie
| Productnaam | NeoDen SPI-inspectiemachine |
| Model | ND S1 |
| gezichtsveld | 48 mm * 40 mm (20 m) |
| Verwerkingstijd per frame | & lt;0,7s |
| Maximale testhoogte | 400 μm |
| Soldeer scope | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Precisie hoogtedetectie | 1 μm |
| Herhaaldelijk (volume, oppervlakte, hoogte) | & lt;1 μm |
| Externe maten | L1090*W1290*H1534mm |
| Gewicht | 750KG |
Controle systeem
1) Host: pc voor industriële controle, intel 6 core cpu, 16GDDR, 1T
2) Displayer: 22 inch lcd-breedbeeldscherm
Verpakking&versterker; Verzending
verpakkingen:
Een stuk in een houten kist
Geschikte hoeveelheid voor een export houten kist:
andere verpakkingstoebehoren in regelmatig:
De door de klant vereiste verpakking is beschikbaar!
Verzending:door de lucht, over zee of express
Tijd om te bezorgen:ongeveer 15 ~ 30 dagen na bestelling details en productie bevestigd.

Q1:Levert u software-updates?
A: Klanten die onze machine kopen, kunnen we gratis upgradesoftware voor u aanbieden.
Q2:Dit is de eerste keer dat ik dit soort machine gebruik, is het eenvoudig te bedienen?
A: We hebben een Engelse gebruikershandleiding en gidsvideo om u te leren hoe u de machine moet gebruiken.
Als je nog steeds vragen hebt, neem dan contact met ons op via e-mail / skype / whatapp / telefoon / online service van trademanager.
Q3:Hoe zit het met de garantie?
A: We hebben 2 jaar garantie voor NeoDen4, 1 jaar voor alle andere modellen, levenslange after-sales ondersteuning.
Over ons



ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,opgericht in 2010, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMTpick and place-machine, reflow-oven, stencildrukmachine, SMT-productielijn en andere SMT-producten. We hebben onze eigen R&versterker; D-team en eigen fabriek, gebruikmakend van onze eigen rijke ervaren R& D, goed opgeleide productie, won een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
Wij geloven dat geweldige mensen en partners NeoDen tot een geweldig bedrijf maken en dat onze toewijding aan innovatie, diversiteit en duurzaamheid ervoor zorgt dat SMT-automatisering overal toegankelijk is voor elke hobbyist.
Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: spi inspectiemachine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
