
SMT röntgeninspectieapparatuur
Specificatie
| Productnaam | SMT röntgeninspectieapparatuur |
| Model | ND 56X |
| spanningsbereik | 40-90KV |
| Huidig aanbod | 10-200 μA |
| Maximaal uitgangsvermogen | 8 W |
| Micro Focus Spot-grootte | 15μm |
| Maximale steekproefgrootte | 280 mm × 320 mm |
| Ingangsvermogen: | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensies | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| Netto gewicht ongeveer | 750KG |
Specificatie flat-paneldetector:
Type: TFT industriële dynamische FPD
Pixelmatrix: 768×768
Gezichtsveld: 65 mm × 65 mm
Resolutie: 5.8Lp/mm
Kader: (1×1) 40 fps
A/D-conversiebit 16 bits
Verpakking&versterker; Verzending
verpakkingen:Een stuk in een houten kist
Geschikte hoeveelheid voor een export houten kist:
Andere verpakkingstoebehoren in regelmatig:
De door de klant vereiste verpakking is beschikbaar!
Verzending:door de lucht, over zee of express
Tijd om te bezorgen:ongeveer 15 ~ 30 dagen na bestelling details en productie bevestigd.

Q1: Wanneer kan ik de prijs krijgen?
A: Meestal citeren we binnen 8 uur nadat we uw aanvraag hebben ontvangen.
Q2:Kan ik een verzoek indienen om de vorm van verpakking en transport te wijzigen?
A: Ja, we kunnen de vorm van de verpakking en het transport volgens uw verzoek wijzigen.
Maar u moet hun eigen kosten tijdens deze periode en de spreads dragen.
Q3: Wat is uw voordeel ten opzichte van uw concurrenten?
een: (1). Gekwalificeerde fabrikant
(2). Betrouwbare kwaliteitscontrole
(3). Concurrerende prijs
(4). Hoog rendement werken (24*7 uur)
(5). One-stop-service
Over ons



Opgericht in 2010 met 100+ medewerkers& 8000 m² fabriek van onafhankelijke eigendomsrechten, om het standaardbeheer te waarborgen en de meeste economische effecten te bereiken, evenals de kosten te besparen.
Bezat het eigen bewerkingscentrum, bekwame assembleur, tester en QC-ingenieurs, om de sterke capaciteiten voor de productie, kwaliteit en levering van NeoDen-machines te garanderen.
De unieke onder alle Chinese fabrikanten die CE door TUV NORD hebben geregistreerd en goedgekeurd.
Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: smt röntgeninspectieapparatuur, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
