
SMT-pastaprinter
beschrijving
Functies
1. Drijvende schraper. net als bij de automatische printer kan de schraper vrij op en neer worden gedreven en automatisch worden aangepast aan het niveau met het stalen rooster.
2. De stoptijd van de schraper linksboven of linksonder en rechtsboven rechtsonder, evenals de totale stoptijd van de stalen gordel aan de boven- of onderkant kunnen onafhankelijk worden ingesteld in het menu van het aanraakscherm.
3. De tijd kan op het aanraakscherm worden weergegeven en het aantal afdrukken kan worden geregistreerd. De schrapersnelheid links en rechts is instelbaar en kan in noodgevallen worden gestopt.
specificatie
| Productnaam | SMT-pastaprinter |
| PCB grootte mix | 400 * 240 mm |
| Afdrukgebied | 500 * 320 mm |
| Framegrootte | L(550-650)*W(370-470) |
| Afdruk-/herhaalnauwkeurigheid | +/-0,2 mm |
| PCB dikte | 0,2-2,0 mm |
| Luchtbron | 4-6kg/cm2 |
| voeding | AC220V 50HZ |
| dimensie | L 800*B 700*H 1700 (mm) |
| Verpakkingsgrootte | 1050*900*1850(mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 kg |
bijzonderheden

PCB aanpassen en repareren

Stencilpositie aanpassen

Soldeerpasta op het stencil

Begin met plakken van werk

Het controleren van de soldeer plakken situatie
Onze diensten
1. Goede kennis op verschillende markten kan aan speciale eisen voldoen.
2. Echte fabrikant met onze eigen fabriek gevestigd in Huzhou, China.
3. Het sterke professionele technische team verzekert om de producten van hoogste kwaliteit te produceren.
4. Het speciale systeem van de kostencontrole verzekert om de gunstigste prijs te verstrekken.
5. Rijke ervaring op SMT-gebied.


Q1:Dit is de eerste keer dat ik dit soort machines gebruik, is het gemakkelijk te bedienen?
A: We hebben engelse gebruikershandleiding en gids video om u te leren hoe u de machine te gebruiken.
Als nog steeds vragen, pls contact met ons op via e-mail / skype / whatapp / telefoon / trademanager online service.
Q2:Dit is de eerste keer dat ik dit soort machines gebruik, is het gemakkelijk te bedienen?
A: Ja. Er zijn Engelse handleiding en gidsvideo die u laten zien hoe u de machine moet gebruiken.
Als er twijfel is tijdens het bedienen van de machine, neem dan gerust contact met ons op.
Wij bieden ook overzeese on-site service.
Q3:Hoe betaal ik?
A: Mijn vriend, er zijn vele manieren. T / T (we geven de voorkeur aan deze), Western Union, PayPal, kies je favoriete.
Informatie



Als u nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: smt pasta printer, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
