SMT-machines Reflow-oven
NeoDen IN12SMT-machines reflow-oven
Specificatie
| Productnaam | NeoDen IN12 SMT-machines reflow-oven |
| Model | NeoDen NL12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6 / Onder6 |
| Koelventilator | Bovenste4 |
| Transportband snelheid | 50-600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur-300 graden |
| Temperatuurnauwkeurigheid | 1 graad |
| PCB-temperatuurafwijking | ±2 graden |
| Maximale soldeerhoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| Maximale soldeerbreedte (PCB-breedte) | 350mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/enkele fase |
| Machinegrootte | Lengte 2300 mm × breedte 650 mm × hoogte 1280 mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300 kg |
Functies

12 verwarmingszones
Uniforme temperatuur
Hoge temperatuurregelnauwkeurigheid

Koelzone
Onafhankelijk circulerend luchtontwerp
Isoleert de invloed van de externe omgeving

Energiebesparend en milieuvriendelijk
Lasrookfiltersysteem
lage stroom- en leveringsvereisten

Bedieningspaneel
Verborgen schermontwerp
Handig voor transport

Intelligent controlesysteem
Op maat ontwikkeld intelligent controlesysteem
Temperatuurcurve kan worden weergegeven

Elegante verschijning
In lijn met een high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel
Verpakking en verzending
Verpakking:
één stuk in één houten kist
Geschikte hoeveelheid voor een export houten kist
andere verpakkingsaccessoires in de normale
De door de klant gewenste verpakking is beschikbaar
Verzending: per vliegtuig, over zee of per expres
Levertijd: ongeveer 15 tot 30 dagen nadat de bestelgegevens en de productie zijn bevestigd.
Indien nodig kunt u contact met ons opnemen voor meer informatie.
Zorg voor een one-stop SMT-assemblageproductielijn

Veelgestelde vragen
Q1: Hoe kan ik een bestelling plaatsen?
A: U kunt contact opnemen met een van onze verkopers voor een bestelling.
Geef zo duidelijk mogelijk aan wat uw wensen zijn.
Dan kunnen wij u meteen de offerte toesturen.
Voor het ontwerpen of verdere bespreking kunt u het beste contact met ons opnemen via Skype, TradeManger, QQ, WhatsApp of andere directe manieren, voor het geval er vertragingen optreden.
Q2:Hoe betaal ik?
A: Mijn vriend, er zijn veel manieren.
T/T (wij geven de voorkeur aan deze optie), Western Union, PayPal, kies uw voorkeur.
Q3:Kan ik een verzoek indienen om de verpakkings- en transportvorm te wijzigen?
A: Ja, wij kunnen de verpakkings- en transportvorm aanpassen aan uw verzoek, maar de kosten die in deze periode en de spreads ontstaan, zijn voor uw eigen rekening.
Over ons
fabriek



Snelle feiten over NeoDen:
① Opgericht in 2010, 200+ werknemers, 8000+ m2 fabriek.
② NeoDen-producten: Smart-serie PNP-machine, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow-oven IN6, IN12, soldeerpastaprinter FP2636, PM3040.
③ Succesvolle 10000+ klanten over de hele wereld.
④ 30+ Wereldwijde agenten in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika.
⑤ R&D-centrum: 3 R&D-afdelingen met 25+ professionele R&D-ingenieurs.
⑥ Genoteerd met CE en heeft 50+ patenten.
⑦ 30+ kwaliteitscontrole- en technische ondersteuningsingenieurs, 15+ senior internationale verkoopmedewerkers, snelle reactie van klanten binnen 8 uur, professionele oplossingen binnen 24 uur.
tentoonstelling






Productbeschrijving certificering

Indien nodig kunt u contact met ons opnemen voor meer informatie.
Populaire tags: smt machines reflow oven, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen




