
SMD Rework Station
Specificatie
| Productnaam | SMD-reworkstation |
| Model | ND 772R |
| Stroomvoorziening | AC220V±10% 50/60HZ |
| PCB-grootte: | 412*370 mm (maximaal); 6*6mm (Min) |
| BGA-chipgrootte | 60 * 60 mm (maximaal); 2*2mm (Min) |
| Grootte IR-verwarmer | 285*375mm |
| Temperatuursensor | 1 stuk |
| Uitlijningsnauwkeurigheid | ± 0,02 mm |
| Dimensies | L685*W633*H850mm |
| Gewicht | 76KG |
Voor elektronica kunnen defecten zijn:
Slechte soldeerverbindingen door foutieve montage of thermische cycli.
Soldeerbruggen - ongewenste soldeerdruppels die punten verbinden die van elkaar moeten worden geïsoleerd.
Defecte componenten.
Wijzigingen in technische onderdelen, upgrades, enz.
Onderdelen kapot als gevolg van natuurlijke slijtage, fysieke belasting of overmatige stroom.
Componenten beschadigd door het binnendringen van vloeistof, wat leidt tot corrosie, zwakke soldeerverbindingen of fysieke schade.
Onze service
Geef productinstructies:
YouTube-videozelfstudies
Ervaren after-sales technici, 24 uur online service
met onze eigen fabriek en meer dan 10 jaar ervaring in SMT-industrie;
We kunnen klanten de meest kosteneffectieve producten bieden.

Q1:Hoe kan ik een machine van u kopen?
A: (1) Raadpleeg ons online of per e-mail.
(2) Onderhandel en bevestig de uiteindelijke prijs, verzending, betalingsmethode en andere voorwaarden.
(3) Stuur u de perfroma-factuur en bevestig uw bestelling.
(4) Voer de betaling uit volgens de methode die op de proforma nvoice is vermeld.
(5) We bereiden uw bestelling voor in termen van de proforma-factuur na bevestiging van uw volledige betaling. En 100% kwaliteitscontrole voor verzending.
(6) Stuur uw bestelling via express of door de lucht of over zee.
Q2:Hoe zit het met de garantie?
A: We ondersteunen een jaar garantie. Wij helpen u op tijd.
Alle reserveonderdelen worden binnen de garantieperiode gratis voor u verstrekt.
Over ons



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. produceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place-machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke ervaren R&D, goed opgeleide productie, verwerft NeoDen een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten .In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partners om een betere verkoopservice, professionele en efficiënte technische ondersteuning te bieden.
Vermeld met CE en kreeg 50+ patenten.
30+ kwaliteitscontrole en technische ondersteuningsingenieurs, 15+ senior internationale verkoop, tijdige reactie van de klant binnen 8 uur, professionele oplossingen die binnen 24 uur leveren.
Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: smd rework station, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
