Reflow-solderen
NeoDen IN12Reflow-solderen

Beschrijving
1. Het unieke ontwerp van de verwarmingsmodule heeft de kenmerken van nauwkeurigheid bij hoge temperatuurregeling, uniforme temperatuurverdeling in het thermische compensatiegebied, hoge thermische compensatie-efficiëntie en laag stroomverbruik.
2. 40 werkbestanden kunnen worden opgeslagen om gemakkelijk te kunnen laden tijdens het werkproces.
3. Het unieke ontwerp van de verwarmingsplaat zorgt er effectief voor dat IN12 gelijkmatig afkoelt zodra de verwarming is gestopt, en voorkomt effectief de vervorming en schade veroorzaakt door de snelle temperatuurdaling.
4. De interne thermostaat is gemaakt van roestvrij staal, dat milieuvriendelijk is en geen eigenaardige geur heeft. De binnenzijden zijn voorzien van isolatiekatoen om warmteverlies effectief te voorkomen.
Specificatie
| Productnaam | NeoDen IN12 Reflow-solderen |
| Model | NeoDen IN12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6/Omlaag6 |
| Koelventilator | Boven4 |
| Transportbandsnelheid | 50~600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur: 300 |
| Temperatuurnauwkeurigheid: | 1℃ |
| PCB-temperatuurafwijking: | ±2℃ |
| Maximum het solderen hoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| MaxSoldeerbreedte (PCB-breedte) | 350 mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/eenfase |
| Machinegrootte: | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300Kgs |
Functies

12 verwarmingszones
Uniforme temperatuur
Nauwkeurigheid van de hoge temperatuurregeling:

Koelzone
Onafhankelijk circulerend luchtontwerp
Isoleert de invloed van de externe omgeving

Energiebesparing&versterker; Milieuvriendelijk
Lasrookfiltersysteem
lage stroom- en voedingsvereisten

Bedieningspaneel
Verborgen schermontwerp
Handig voor transport

Intelligent besturingssysteem
Op maat ontwikkeld intelligent besturingssysteem
Temperatuurcurve kan worden weergegeven:

Elegante verschijning
In lijn met high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel
Verpakking&versterker; Verzenden
verpakkingen:
Een stuk in een houten kist
Geschikte hoeveelheid voor een export houten kist:
Andere verpakkingstoebehoren in regelmatig:
Klant vereiste verpakking is beschikbaar!
Verzenden:
Door de lucht, over zee of express
Aflevertijd:
Ongeveer 15 ~ 30 dagen na bestelling details en productie bevestigd.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.

Q1:Wat'is uw after-sales service?
A: Onze kwaliteitsgarantieperiode is een jaar. Om het even welk kwaliteitsprobleem zal aan klanttevredenheid worden opgelost.
Q2: Heeft u een uitvoervergunning?
een: Ja.
Q3: Heeft u service na verkoop?
A: Ja, goede after-sales service, het afhandelen van de klacht van de klant en het oplossen van problemen voor klanten.
Over ons

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,opgericht in 2010, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMTpick and place-machine, reflow-oven, stencildrukmachine, SMT-productielijn en andere SMT-producten. We hebben onze eigen R&versterker; D-team en eigen fabriek, gebruikmakend van onze eigen rijke ervaren R& D, goed opgeleide productie, won een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
In dit decennium hebben we onafhankelijk NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 en andere SMT-producten ontwikkeld, die over de hele wereld goed verkochten. Tot nu toe hebben we meer dan 10.000 stuks machines verkocht en geëxporteerd naar meer dan 130 landen over de hele wereld, waardoor we een goede reputatie in de markt hebben opgebouwd. In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partner om een meer sluitende verkoopservice, zeer professionele en efficiënte technische ondersteuning te leveren.


Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: reflow-solderen, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen



