Reflow SMT-machine
NeoDenReflow SMT-machine
Functie
1. Het unieke ontwerp van de verwarmingsmodule heeft de kenmerken van een hoge temperatuurregelnauwkeurigheid, een gelijkmatige temperatuurverdeling in het thermische compensatiegebied, een hoge thermische compensatie-efficiëntie en een laag stroomverbruik.
2. Speciaal ontwikkelde aandrijfmotor op basis van de kenmerken van de B-mesh-band om een gelijkmatige snelheid en een lange levensduur te garanderen.
3. De bovenste temperatuurafdekking wordt automatisch beperkt zodra deze wordt geopend, waardoor de persoonlijke veiligheid van de operators effectief wordt gewaarborgd.
4. Exclusief ontworpen PCB-geleidingsapparaat om de directe verbinding tussen de gaasketting en de transportband te realiseren.
Specificatie
| Productnaam | NeoDen IN12 Reflow SMT-machine |
| Model | NeoDen IN12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6 / Onder6 |
| Koelventilator | Bovenste4 |
| Transportband snelheid | 50-600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur-300 graden |
| Temperatuurnauwkeurigheid | 1 graad |
| PCB-temperatuurafwijking | ±2 graden |
| Maximale soldeerhoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| Maximale soldeerbreedte (PCB-breedte) | 350mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/enkele fase |
| Machinegrootte | Lengte 2300 mm × breedte 650 mm × hoogte 1280 mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300 kg |
Details

12 verwarmingszones
Uniforme temperatuur
Hoge temperatuurregelnauwkeurigheid

Koelzone
Onafhankelijk circulerend luchtontwerp
Isoleert de invloed van de externe omgeving

Energiebesparend en milieuvriendelijk
Lasrookfiltersysteem
lage stroom- en leveringsvereisten

Bedieningspaneel
Verborgen schermontwerp
Handig voor transport

Intelligent controlesysteem
Op maat ontwikkeld intelligent controlesysteem
Temperatuurcurve kan worden weergegeven

Elegante verschijning
In lijn met een high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel
Onze service
Geef productinstructies.
YouTube-videohandleidingen.
Ervaren aftersalestechnici, 24-uurs online service.
met onze eigen productie en meer dan 10 jaar ervaring in de SMT-industrie.
Wij kunnen klanten de meest kosteneffectieve producten leveren.
Indien nodig kunt u contact met ons opnemen voor meer informatie.
Zorg voor een one-stop SMT-assemblageproductielijn

Veelgestelde vragen
Q1. Welke producten verkoopt u?
A: Ons bedrijf handelt in de volgende producten:
SMT-apparatuur
SMT-accessoires: Feeders, Feederonderdelen
SMT-sproeikoppen, sproeikopreinigingsmachine, sproeikopfilter.
Q2. Is het moeilijk om deze machines te gebruiken?
A: Nee, helemaal niet moeilijk.
Voor onze eerdere klanten zijn maximaal 2 dagen voldoende om de machines te leren bedienen.
Q3. Kunnen we de machine personaliseren?
A: Natuurlijk.
Al onze machines kunnen op maat worden gemaakt.
Over ons
Fabriek



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. produceert en exporteert sinds 2010 diverse kleine pick and place machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke, ervaren R&D en goed opgeleide productie, verwerft NeoDen een uitstekende reputatie bij klanten over de hele wereld.
In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partners om een betere verkoopservice en hoogwaardige professionele en efficiënte technische ondersteuning te leveren.
Wij zijn ervan overtuigd dat geweldige mensen en partners NeoDen tot een geweldig bedrijf maken en dat onze toewijding aan innovatie, diversiteit en duurzaamheid ervoor zorgt dat SMT-automatisering toegankelijk is voor elke hobbyist, waar ook ter wereld.
tentoonstelling






certificering

Indien nodig kunt u contact met ons opnemen voor meer informatie.
Populaire tags: reflow smt machine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen




