
PCB-ontladers voor elektronica-assemblage
Beschrijving
Functies
1-Solide en stabiel ontwerp.
2-PLC-besturingssysteem.
3-Light touch LED-membraanschakelaar of bedieningspaneel met touchscreen beschikbaar.
4-Pneumatische klemmen aan de boven- en onderkant om het tijdschriftenrek vast te zetten.
5-Druk geregeld op pushers om boardschade te voorkomen.
6-Zelfdiagnostische foutcodeweergave.
7-SMEMA-compatibel.
Specificatie
| Productnaam | PCB-ontladers voor elektronica-assemblage |
| Model | ULF-330A ULF-330B |
| PCB-grootte (L*W) | 50*50 mm-460*330 mm |
| Tijdschriftgrootte (L*B*H) | 460*400*563mm |
| Laad tijd | Ongeveer 6 seconden |
| Tijdschrift veranderen in de tijd | Ongeveer 25 seconden |
| Stroombron & verbruik | 100-230VAC (aangepast), 1 fase, max 300VA |
| Luchtdruk & verbruik | 4-6bar, max. 10L/min |
| PCB-dikte (mm) | Min 0,4 mm |
| Transporthoogte (mm) | 900±20 (of aangepast) |
| Afmeting (L*W*H) | 1900*850*1250mm |
| Gewicht | 205kg |
Als je nodig hebt, neem dan gerust verderneem contact met ons op voor meer informatie.
Onze service
Geef productinstructies.
YouTube-video-tutorials.
Ervaren after-sales technici, 24 uur online service.
met onze eigen fabriek en meer dan 10 jaar ervaring in de SMT-industrie.
We kunnen klanten de meest kosteneffectieve producten bieden.

Q1.Hoeveel arbeiders in uw fabriek?
A: Meer dan 200 werknemers.
Q2.Hoe uw kwaliteitsgarantie?
A: We hebben 100 procent kwaliteitsgarantie aan klanten.
Wij zijn verantwoordelijk voor elk kwaliteitsprobleem.
Q3.Kunnen we uw fabriek bezoeken voordat we de bestelling plaatsen?
A: Ja, zeer welkom, dat moet leuk zijn om een goede zakelijke relatie op te bouwen.
Over ons



Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: pcb-ontladers voor elektronica-assemblage, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
