PCB automatische printer
Beschrijving
1. Nauwkeurig optisch positioneringssysteem.
2. Intelligent wissersysteem.
3. Hoog rendement en hoog aanpassingsvermogen stencil reinigingssysteem.
4. HTGD Speciaal PCB-dikte adaptief systeem.
5. Servoaandrijving van de afdrukas.
6. 2D-soldeerpasta afdrukken kwaliteitscontrole en SPC-analyse.
Specificatie
| Productnaam | PCB automatische printer |
| Maximale bordgrootte (X x Y) | 450 mm x 350 mm |
| Minimale bordgrootte (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB-dikte: | 0,4 mm ~ 6 mm |
| kromtrekken | ≤1% diagonaal |
| Maximaal bordgewicht | 3Kg |
| Gat in de marge van het bord | Configuratie tot 3 mm |
| Maximale bodemopening | 20 mm |
| Overbrengingshoogte vanaf de grond | 900±40mm |
| Overdrachtssnelheid | 1500 mm/s (maximaal) |
| Overdracht baanrichting | L-R, R-L, L-L, R-R |
| Machine gewicht | Ongeveer 1000Kg |
Details

Nauwkeurig optisch positioneringssysteem
Goede identificatie
Lichtintensiteit is instelbaar
Vierweg lichtbron is instelbaar;

Servoaandrijving afdrukken:
Nauwkeurigheidsgraad verbeteren
Zorg voor een goed afdrukcontroleplatform;
operationele stabiliteit, verleng de levensduur;

Stencil reinigingssysteem
Zachte slijtvaste rubberen wisplaat
Reinigingsmethoden van droog, nat en vacuüm
Grondige reiniging, gemakkelijke demontage

Intelligent wissersysteem
Intelligente programmeerbare instelling
Ingebouwd nauwkeurig drukregelsysteem
Twee onafhankelijke, direct door motoren aangedreven wisser

PCB dikte adaptief systeem
Intelligent, snel, eenvoudig en betrouwbaar van structuur

Kwaliteitscontrole van soldeerpasta afdrukken
2D-functie kan de afdrukfouten snel detecteren
De detectiepunten kunnen willekeurig worden verhoogd
Onze service
1. Goede kennis over verschillende markten kan aan speciale vereisten voldoen.
2. Echte fabrikant met onze eigen fabriek in Huzhou, China.
3.Strong professioneel technisch team zorgt ervoor dat de producten van topkwaliteit worden geproduceerd.
4.Special het systeem van de kostencontrole verzekert om de gunstigste prijs te verstrekken.
5. Rijke ervaring op SMT-gebied.

Q1:Dit is de eerste keer dat ik dit soort machine gebruik, is het eenvoudig te bedienen?
een: Ja. Er zijn Engelse handleidingen en gidsvideo's die u laten zien hoe u de machine gebruikt.
Als er enige twijfel bestaat tijdens het gebruik van de machine, neem dan gerust contact met ons op.
We bieden ook service op locatie in het buitenland.
Q2:Hoe betaal ik?
A: Mijn vriend, er zijn veel manieren.
T/T (we geven de voorkeur aan deze), Western Union, PayPal, kies je favoriete.
Q3: Kunnen we de machine aanpassen?
een: Natuurlijk. Al onze machines kunnen worden aangepast.
Over ons

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD., opgericht in 2010, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMTpick and place-machine, reflow-oven, stencildrukmachine, SMT-productielijn en andere SMT-producten. We hebben onze eigen R&versterker; D-team en eigen fabriek, gebruikmakend van onze eigen rijke ervaren R& D, goed opgeleide productie, won een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
In dit decennium hebben we onafhankelijk NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 en andere SMT-producten ontwikkeld, die over de hele wereld goed verkochten. Tot nu toe hebben we meer dan 10.000 stuks machines verkocht en geëxporteerd naar meer dan 130 landen over de hele wereld, waardoor we een goede reputatie in de markt hebben opgebouwd. In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partner om een meer sluitende verkoopservice, zeer professionele en efficiënte technische ondersteuning te leveren.


Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: pcb automatische printer, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen




