
Online soldeerpasta-inspectiemachine
Specificatie
| Productnaam | NeoDen online soldeerpasta-inspectiemachine |
| Model | ND S1 |
| gezichtsveld | 48 mm * 40 mm (20 m) |
| Verwerkingstijd per frame | & lt;0,7s |
| Maximale testhoogte | 400 μm |
| Soldeer scope | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Precisie hoogtedetectie | 1 μm |
| Herhaaldelijk (volume, oppervlakte, hoogte) | & lt;1 μm |
| Externe maten | L1090*W1290*H1534mm |
| Gewicht | 750KG |
Softwaresysteem
Besturingssysteem: Windows 7 Ultimate 64bit
1) Identificatiesysteem:
Feature: 3D-rastercamera (dubbel is optioneel)
Bedien interface: Grafische programmering, eenvoudig te bedienen, Chinees en Engels systeem omschakeling;
Interface: 2D EN en 3D truecolor afbeelding
MARK: Kan 2 gemeenschappelijke markeringspunten kiezen
2) Programma:Ondersteuning gerber, CAD-invoer, offline en handmatig programma
3) SPC
Offline SPC: Ondersteuning
SPC-rapport: altijd rapport
Grafische bediening: Volume, oppervlakte, hoogte, offset
Inhoud exporteren: Excel, afbeelding (jpg, bmp)
Kwaliteitscontrole
We hebben QCperson verblijf op de productielijnen doen aan de inspectie.
Alle producten moeten voor levering zijn gecontroleerd.
We doen inline inspectie en eindinspectie.
1. Alle grondstof gecontroleerd zodra het onze fabriek aankomt.
2. Alle stukken en logo en alle details gecontroleerd tijdens productie.
3. Alle verpakkingsdetails gecontroleerd tijdens productie.
4. Alle productiekwaliteit en verpakking gecontroleerd bij de laatste inspectie na afloop.

Q1:Hoe kan ik een machine van u kopen?
A: (1) Raadpleeg ons online of per e-mail.
(2) Onderhandel en bevestig de uiteindelijke prijs, verzending, betalingsmethode en andere voorwaarden.
(3) Stuur u de perfroma-factuur en bevestig uw bestelling.
(4) Voer de betaling uit volgens de methode die op de proforma nvoice is vermeld.
(5) We bereiden uw bestelling voor in termen van de proforma-factuur na bevestiging van uw volledige betaling. En 100% kwaliteitscontrole voor verzending.
(6) Stuur uw bestelling via express of door de lucht of over zee.
Q2: Kunnen we de machine aanpassen?
een: Natuurlijk. Al onze machines kunnen worden aangepast.
Q3:Hoe zit het met de garantie?
A: We ondersteunen een jaar garantie. Wij helpen u op tijd.
Alle reserveonderdelen worden binnen de garantieperiode gratis voor u verstrekt.
Over ons



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.produceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place-machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke ervaren R&D, goed opgeleide productie, wint NeoDen een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
Met wereldwijde aanwezigheid in meer dan 130 landen, maken de uitstekende prestaties, hoge nauwkeurigheid en betrouwbaarheid van NeoDen PNP-machines ze perfect voor R&D, professionele prototyping en kleine tot middelgrote batchproductie. Wij bieden professionele oplossing van one-stop SMT-apparatuur.
Neem gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: online soldeerpasta-inspectiemachine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
