
Offline SMT-testmachine
Offline SMT-testmachine
Detectietype
Componentdefecten zoals soldeerpasta, offset, onvoldoende soldeer, overtollig soldeer, open circuit en vervuiling;
montagefouten zoals ontbrekend onderdeel, offset, scheeftrekken, tombstone, montage op zijkant, omslag, verkeerde onderdelen, schade en terugname, etc.;
soldeerverbindingsdefecten zoals overtollig soldeer, onvoldoende soldeer, pseudo-solderen en soldeerbrug, enz.;
en PCB-defecten zoals vervuilde koperfolie, zwarte pad, delaminatie, ontbrekende koperfolie en oxidatie, enz.
Beeldherkenning
Stel automatisch de parameters in (bijv. verschuiving, polariteit, kortsluiting, enz.) volgens verschillende inspectievereisten.
Detail
| Productnaam | Offline SMT-testmachine |
| Model | ND880 |
| PCB-afmeting | 50*50 mm (min.) - 400*360 mm (max.) |
| Snelheid van beeldverwerking | 0402-chip < 12 ms |
| Minimale deeltest | 0402chip en IC met 0,4 pitch |
| Nauwkeurigheid van positionering | Kleiner dan of gelijk aan 16 μm |
| Bewegende snelheid | Max.800 mm/sec |
| Voeding | AC220V 50HZ 1800W |
| Afmetingen | L1000*B950*H1580mm |
| Gewicht | 560KG |
Onze service
Geef productinstructies
YouTube-videotutorials
Ervaren after-sales technici, 24 uur online service
met onze eigen fabriek en meer dan 10 jaar ervaring in de SMT-industrie
Wij kunnen klanten voorzien van de meest kosteneffectieve producten.
Bied one-stop SMT-assemblageproductielijn

Veelgestelde vragen
Q1: Dit is de eerste keer dat ik dit soort machine gebruik. Is het gemakkelijk te bedienen?
A: We hebben een Engelse gebruikershandleiding en gidsvideo om u te leren hoe u de machine moet gebruiken.
Als u nog vragen heeft, neem dan contact met ons op via e-mail / skype / whatapp / telefoon / trademanager online service.
Q2:Bent u een handelsbedrijf of een fabrikant?
A: Wij zijn een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMT-machine, Pick and Place-machine, Reflow-oven, schermprinter, SMT-productielijn en andere SMT-producten.
Q3:Is het moeilijk om deze machines te gebruiken?
A: Nee, helemaal niet moeilijk.
Voor onze eerdere klanten is maximaal 2 dagen voldoende om de machines te leren bedienen.
Over ons
tentoonstelling






certificering

fabriek



Snelle feiten over NeoDen
① Opgericht in 2010, 200+ medewerkers, 8000+ m². fabriek
② NeoDen-producten: Smart-serie PNP-machine, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow-oven IN6, IN12, soldeerpastaprinter FP2636, PM3040
③ Succesvolle 10000+ klanten over de hele wereld
④ 30+ Wereldwijde agenten in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika
⑤ R&D-centrum: 3 R&D-afdelingen met 25+ professionele R&D-ingenieurs
⑥ Vermeld bij CE en heeft 50+ patenten
⑦ 30+ ingenieurs voor kwaliteitscontrole en technische ondersteuning, 15+ senior internationale verkoop, tijdige reactie van klanten binnen 8 uur, professionele oplossingen binnen 24 uur
Als u dit nodig heeft, neem dan gerust contact op met uf voor meer informatie.
Populaire tags: offline smt-testmachine, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
