NeoDen Air Reflow Oven

Beschrijving
1. Het besturingssysteem heeft kenmerken van hoge integratie, tijdige respons, laag uitvalpercentage en gemakkelijk onderhoud.
2. 40 werkbestanden kunnen worden opgeslagen om gemakkelijk te kunnen laden tijdens het werkproces.
3. PCB-soldeertemperatuurcurve kan worden weergegeven op basis van realtime meting.
4. Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel industrieel ontwerp, flexibele toepassingsplaats, gebruiksvriendelijker.
Specificatie
| Productnaam | NeoDen lucht reflow oven |
| Model | NeoDen IN12 |
| Hoeveelheid verwarmingszone | Boven6 / Onder6 |
| Koelventilator | Boven4 |
| Transportbandsnelheid | 50-600 mm/min |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur-300 graad |
| Temperatuurnauwkeurigheid: | 1 graad |
| PCB-temperatuurafwijking: | ±2 graden |
| Maximum het solderen hoogte (mm) | 35 mm (inclusief PCB-dikte) |
| Max soldeerbreedte (PCB-breedte) | 350 mm |
| Lengte Proceskamer | 1354mm |
| Elektriciteitsvoorziening | AC 220v/eenfase |
| Machinegrootte: | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Opwarmtijd | 30 minuten |
| Netto gewicht | 300Kgs |
Functies

12 verwarmingszones
Uniforme temperatuur
Nauwkeurigheid van de hoge temperatuurregeling:

Koelzone
Onafhankelijk circulerend luchtontwerp
Isoleert de invloed van de externe omgeving

Energiebesparing & Milieuvriendelijk
Lasrookfiltersysteem
lage stroom- en voedingsvereisten

Bedieningspaneel
Verborgen schermontwerp
Handig voor transport

Intelligent besturingssysteem
Op maat ontwikkeld intelligent besturingssysteem
Temperatuurcurve kan worden weergegeven

Elegante verschijning
In lijn met high-end gebruiksomgeving
Lichtgewicht, miniaturisatie, professioneel
Onze service
1. Meer professionele service op het gebied van PNP-machines.
2. Beter vervaardigingsvermogen.
3. Diverse betalingstermijn om te kiezen: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
4. Hoge kwaliteit/Veilig materiaal/Concurrerende prijs.
5. Kleine bestelling beschikbaar.
6. Snelle reactie.
7. Veiliger en sneller transport.
Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.

Q1: Wanneer kan ik de offerte krijgen?
We citeren meestal binnen 8 uur nadat we uw aanvraag hebben ontvangen.
Als u zeer dringend bent om de prijs te krijgen, laat het ons dan weten, zodat we uw aanvraagprioriteit zullen beschouwen.
Q2: Hoe ver is uw fabriek van de luchthaven en het treinstation?
A: Vanaf het vliegveld ongeveer 2 uur met de auto en vanaf het treinstation ongeveer 30 minuten.
We kunnen je ophalen.
Q3: Heeft u service na verkoop?
A: Ja, goede after-sales service, het afhandelen van de klacht van de klant en het oplossen van problemen voor klanten.
Over ons

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.produceert en exporteert sinds 2010 verschillende kleine pick-and-place-machines. Door gebruik te maken van onze eigen rijke ervaren R & D, goed opgeleide productie, wint NeoDen een geweldige reputatie van de wereldwijde klanten.
In ons wereldwijde ecosysteem werken we samen met onze beste partners om een betere verkoopservice, professionele en efficiënte technische ondersteuning te bieden.
① Succesvolle 10000 plus klanten over de hele wereld
② 30 plus wereldwijde agenten in Azië, Europa, Amerika, Oceanië en Afrika
③ R&D-centrum: 3 R&D-afdelingen met 25 plus professionele R&D-ingenieurs


Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: neoden lucht reflow oven, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen



