
Cap-assemblagemachine met hoge snelheid Neoden7
NeoDen7 is stopgezet. Op zoek naar een upgrade?
Ontdek de NeoDen9- een krachtiger en superieur alternatief dat de ideale keuze is voor uw behoeften.

Kenmerken van NeoDen7
1. 6 geïntegreerd vliegzicht + 2 vaste camera's.
2. Panasonic-servomotor, positiefeedback van lineaire schalen van 2 micron gekoppeld aan een precisieplaatsingskop
3. 6 gelijktijdige pick-up-heads
4. Maximale snelheid tot 14.000 cph
5. Dankzij de GUI (grafische gebruikersinterface) in zijn klasse die op Windows gebaseerde software gebruikt, is programmeren in enkele minuten mogelijk
6. YAMAHA pneumatische feeders 8 mm / 12 mm / 16 mm / 24 mm
7. Maximaal. 64aantal tapefeeders beschikbaar
8. Ondersteuning van een breed scala aan componenten van 0402 'tot 40X40 mm IC (lead pitch 0,4 mm), soorten LED, connectoren enz.
9. Ondersteun de gesneden tape, het buizenpakket of het traypakketonderdeel.
Plaatsingsvideo's
https://www.youtube.com/c/NeoDenTechnology
Details



1.Lichtgewicht lichaam, beslaat een klein gebied
2.Gebruiksvriendelijke interface, geen professionele SMT-ingenieur nodig, apparaat op instapniveau-
3. Hoog geïntegreerd, geen extra pomp of ondersteunende faciliteit nodig
4. Hoge nauwkeurigheid en betrouwbaarheid vormen het overlopen van handwerk
5. Lage kosten, verlaag de kosten om een professionele automatische SMT-productielijn te bezitten
6. Internationale》met deur-tot-deur service, levering binnen 3-5 werkdagen
7. Speciaal voor laboratoriumonderzoek en -ontwikkeling, monsters, om onthulling van patenten en ontwerpen te voorkomen
Hartelijk dank voor uw steun aan de machines van Neoden Tech.
Neoden is een betrouwbare fabrikant met 10 jaar ervaring. Tot nu toe hebben we naar meer dan 130 landen en 10000+ sets machines over de hele wereld geëxporteerd, en hebben we een goede reputatie op de markt opgebouwd. We bevinden ons in een goede positie om u niet alleen machines van hoge-kwaliteit te leveren, maar ook een uitstekende after- service. De goed-getrainde ingenieur zal u alle technische ondersteuning bieden.
VOORDELEN VAN LED-KOPLAMP

Met de ontwikkeling van wetenschap en technologie worden xenonkoplampen en led-koplampen steeds goedkoper, waarbij de kenmerken van volledige-LED-koplampen bijna volledig verder gaan dan die van xenonkoplampen.
Mensen lijken meer op LED-koplampen, steeds meer auto's zijn al voorzien van LED-koplampen. Kent u de voordelen ervan echt?
1.Energie-Besparing
De lichtopbrengst van LED-koplampen bedraagt maximaal 80-90 lm/W. Voor dagrijverlichting bedraagt het energieverbruik van LED slechts 1/20 van dat van de halogeenlamp. Bespaar meer dan 70% energie dan traditionele lichtbronnen.
2.Super lange levensduur en vriendelijk voor het milieu
De in auto's gebruikte LED's kunnen een levensduur van 50.000 uur bereiken. De bekende -leveranciers van autoverlichting hebben de LED kunnen leveren die een levensduur tot 100.000 uur kan bereiken. Afhankelijk van de gebruiksfrequentie en tijd van het licht hoeven mensen de LED-koplampen niet te vervangen tijdens de ontwerplevensduur van voertuigen. De levensduur van de xenonlamp bedraagt daarentegen slechts 3000 uur. De energie van koplampen hangt voornamelijk af van de verbranding van brandstof, led-koplampen zijn zuiniger met brandstof-en er is geen secundaire vervuiling na pensionering.
3.Uitstekende helderheid, het dichtst bij de natuurlijke kleur, het meest vriendelijk voor de ogen.
LED-koplampen hebben een uitstekende helderheid en komen het dichtst bij de natuurlijke kleur, waardoor de ogen niet worden belast en wazig worden gemaakt, waardoor het rijden veiliger wordt. Wat niet kan worden genegeerd, is dat de xenonlampen geen natuurlijk licht zijn, het ontbreken van een blauwe band, dit zorgt ervoor dat bestuurders tijdens het rijden moeilijk iets blauws of een kind in het blauw kunnen vinden.
Hangzhou NeoDen Technologieco., Ltd
Toevoegen: Gebouw 3, Diaoyu Industrial and Technology Park, nr. 8-2, Keji Avenue, Yuhang District, Hangzhou,China
Neem contact met ons op: Steven Xiao
E-mail:steven@neodentech.com
Telefoon: 86-18167133317
Skpe:tonercartridge
Technische parameters
| Sproeierkop aantal | 6 |
| Uitlijning | Vliegende visiecamera |
| Aandrijfmotor | Panasonic servomotor A6 |
| Maximale snelheid | 14.000 CPH |
| Maximale capaciteit van de tapeinvoer | 64 (allemaal 8 mm breed) |
| Kleinste onderdeel | 0402 |
| Andere voeder | Lade-invoer, vibratie-invoer (selecteerbaar) |
| Grootste maat | 40*40mm (loodsteek 0,4 mm) |
| Plaatsingsgebied | 630*300mm (facultatieve 1200mm) |
| Maximale hoogte | 10 mm |
| Lucht bron | 0,6 MPa |
| Voeding | 220v/ 110v |
| Verpakkingsgrootte | 142*122*166.5cm |
| N.W/ G.W. | 280KG/360KG |
Populaire tags: dopmontagemachine met hoge snelheid neoden7, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
