
Automatische stencilprinter zonder visie
Specificatie
| Productnaam | NeoDen Auto Stencil Printer zonder Vision |
| Maximale bordgrootte (X x Y) | 600 mm x 350 mm |
| Minimale bordgrootte (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB-dikte: | 0.4mm~6mm |
| Overbrengingshoogte vanaf de grond | 520 ± 40 mm |
| Afdruknauwkeurigheid | ±0.025mm |
| Afdrukcyclus | Minder dan of gelijk aan 7,5S veranderingstijd 5 min |
| Overdrachtssnelheid | 1800 mm/s PLC-besturing |
| Overdracht baanrichting | L-R, R-L |
| Machine gewicht | ongeveer 420Kg |
| Machinegrootte: | 1500*700*1500 mm |
| Verpakkingsgrootte: | 1740*760*1700mm |
Onze service
We bevinden ons in een goede positie om u niet alleen een hoogwaardige pnp-machine te leveren, maar ook de uitstekende after sales service.
Goed opgeleide ingenieurs bieden u alle technische ondersteuning.
Het krachtige after-sales serviceteam van 10 ingenieurs kan binnen 8 uur op vragen en vragen van klanten reageren.
Professionele oplossingen kunnen zowel op werkdagen als op feestdagen binnen 24 uur worden aangeboden.

Q1: Kan ik uw fabriek bezoeken?
A: We heten uw komst in ieder geval van harte welkom.
Laat het ons weten voordat u vanuit uw land vertrekt. Wij zullen u de weg wijzen en indien mogelijk een tijd afspreken om u op te halen.
Q2:Kan ik een verzoek indienen om de vorm van verpakking en transport te wijzigen?
A: Ja, we kunnen de vorm van de verpakking en het transport op uw verzoek wijzigen, maar u moet uw eigen kosten dragen die tijdens deze periode en de spreads zijn gemaakt.
Q3: Wat is uw voordeel ten opzichte van uw concurrenten?
een: (1). Gekwalificeerde fabrikant
(2). Betrouwbare kwaliteitscontrole
(3). Concurrerende prijs
(4). Hoog rendement werken (24*7 uur)
(5). One-stop-service
Over ons

Zhejiang NeoDen Technology Co., LTD., opgericht in 2010, is een professionele fabrikant gespecialiseerd in SMT-pick-and-place-machines, reflow-ovens, stencildrukmachines, SMT-productielijnen en andere SMT-producten.
Wij geloven dat geweldige mensen en partners NeoDen tot een geweldig bedrijf maken en dat onze toewijding aan innovatie, diversiteit en duurzaamheid ervoor zorgt dat SMT-automatisering overal toegankelijk is voor elke hobbyist.
3 verschillende R & D-teams met in totaal 25 plus professionele R & D-ingenieurs, om de betere en meer geavanceerde ontwikkelingen en nieuwe innovatie te garanderen.
Bekwame en professionele Engelse ondersteunings- en servicetechnici, om een snelle reactie binnen 8 uur te garanderen, biedt de oplossing binnen 24 uur.


Als je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie.
Populaire tags: Auto Stencil Printer zonder visie, China, fabrikanten, leveranciers, groothandel
Aanvraag sturen
